Horoskopy

Znamení, která přitahují hádky: patříte mezi tyto 4?

Znamení, která přitahují hádky: patříte mezi tyto 4?

Neustálý křik a hádky. Tyto nepříjemné situace se u některých jedinců objevuje více než u ostatních a skoro to působí, že je přitahují. Dle astrologů jsou zde skutečně takoví jedinci, kteří přitahují hádky, patříte mezi ně?

  • beran
  • lev
  • blíženci
  • štír

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení berana, jsou velmi ohniví a soutěživí. Sami od sebe vyvolají také konflikt, pokud se nudí. Vytvoření konfliktu není pro ně nic neobvyklého, dokonce ho vyvolají, když se nudí, nebo také vyvolají konflikt z úplně banální a neškodné situace. Jejich život je jen jedna velká válka, kterou musí za každou cenu vyhrát.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev si nikdy nenechá ujít žádné drama a pokud je potřeba, vyvolají ho. Zejména ve chvílích, kdy na sebe chtějí upoutat pozornost. Jsou teatrální a také velmi kontroverzní, což sice přitahuje pozornost, ale může to být také negativní, a dostanou se tak se svým okolí do zbytečných konfliktů. Lvi jsou sobečtí, a ne každý si nechá vše od lva líbit, což se samozřejmě lvovi nelíbí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení blížence, mají sklony k přelétání. Jsou nezávislí na svém okolí a příliš neřeší, s kým se zrovna baví. To může vést k velkým zklamání jedinců, kteří je považují za své přátele, protože s nimi blíženci zpřetrhají veškeré kontakty. To vede ke zbytečným konfliktům blížence s ostatními. Pravda je, že blížencům záleží spíš na svém vlastním štěstí než na pocitech ostatních.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou velmi vztahovační. Vše, co je řečeno na jejich osobu, berou jako osobní útoku, a na každou kritiku reagují velmi podrážděně. Vyvolávají konflikt za každou cenu, protože se cítí neustále ukřivdění. Je jedno, o čem se štírem bavíte, ze všeho dokáží vyvolat hádku.