Horoskopy

Znamení, která neumí komunikovat: s těmito 3 si moc nepokecáte

Znamení, která neumí komunikovat: s těmito 3 si moc nepokecáte

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu disponuje určitými vlastnostmi a charakteristikami. Některé jsou pozitivní, jiné naopak negativní. Musíme s nimi však počítat. Dnes zjistíte, jaká jsou znamení, která neumí komunikovat. Patříte mezi ně?

Panna

Mezi znamení, která neumí komunikovat musíme zařadit Panny. Lidé narození v tomto období jsou známí pro svůj analytický přístup k životu. Na světě nenajdete větší puntičkáře, a to může jejich okolí z pochopitelného důvodu poněkud vytáčet. Rády se v tichosti soustředí na svůj úkol a pokud jej nesplní ke své spokojenosti nejsou ochotní o něm s kýmkoli mluvit. Jsou skvělými a zodpovědnými pracovníky s nimiž se však ostatním jen těžko spolupracuje.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha vynikají obrovskou zodpovědností. Jsou tak zodpovědní až to druhým leze na nervy. Jako nadřízený je u sebe v týmu mít chcete, kolegové však mohou mít jiný názor. Než aby se Kozoroh s jinými domluvil, raději si půjde okamžitě stěžovat. Neumí svou nespokojenost vykomunikovat s druhými napřímo, a proto v kolektivu vznikají nepříjemná nedorozumění a sváry. Mějte však na paměti, že Kozorozi si nemohou pomoct. Neumí své myšlenky vyjádřit lépe a často potřebují jen trochu toho pochopení.

Ryby

Také Ryby nepatří mezi ty nejkomunikativnější znamení zvěrokruhu. Spíš právě naopak. Jsou velmi tiché a dávají přednost postávání v koutě namísto aktivní účasti v centru dění. Nejlépe je jim v jejich vlastním světě, a proto se druhým i komunikace s nimi poměrně často vyhýbají. Ryby jsou nesmírně empatické a snadno se vcítí do druhých. Proto v jejich životě nedochází k takovým sporům jako je tomu u Pan či Kozorohů. Jen málokdo by ale o Rybách prohlásil, že jsou to zábavní lidé, kteří druhé často a rádi baví. Mají zkrátka jiné priority.