Horoskopy

Znamení, která často podvádějí: tito 3 vám zlomí srdce

Znamení, která často podvádějí: tito 3 vám zlomí srdce

Nevěra se neodpouští, ale přesto jsou mezi námi takoví, kteří neustále hledají vzrušení a potěšení mimo svůj partnerský vztah. Která znamení riskují svoje stávající vztahy a občas si zaletí i za někým jiným?

  • beran
  • blíženci
  • váhy

Beran (21. března – 19. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana neustále vyhledávají nové zážitky, s čímž souvisí i jejich cesty za jinými milostnými partnery. Nesnášejí nudu a stereotyp, který se ve vztahu dřív nebo později objeví. Charisma beranů navíc protějšky přitahuje jako magnet, což jejich egu dělá jen dobře. Dobývání nových srdcí často nevnímají jako nevěru, ale spíše jako výzvu, kterou chtějí za každou cenu splnit. V takových chvílích zapomenou i na to, že na ně doma čeká partner, o kterého kdysi také tak usilovali.

Blíženci (21. května – 21. června)

Blíženci jsou známí svou přelétavou a neposednou povahou. Zatímco jeden den by vám snesl modré z nebe, druhý den dopřeje stejný pocit někomu jinému. Neustále potřebuje nové podněty, které mu mohou dávat jen noví a noví lidé, kteří přicházejí a odcházejí z jeho života. Na blížence se příliš nevažte, protože vás bude ještě hodně mrzet, že vám nedal to, co sliboval. Nevěra jim také pomáhá k utvrzení jejich neodolatelnosti a přitažlivosti.

Váhy (23. září – 22. října)

Jedinci narození ve znamení vah jsou velkými romantiky. Zároveň si ale uvědomují, jak moc jsou okouzlující a rádi si zaflirtují s jinými. Dělají to tak, aby je na při tom samozřejmě nikdo nenachytal, protože se za každou cenu chtějí vyhnout konfliktu. Nezřídka kdy se stává, že jedinci narození ve znamení vah mají i dva partnery najednou, aby vyvážili misky vah. Zatímco se tváří jako nejloajálnější partner na zeměkouli, potajmu vede druhý život s jiným partnerem.