Horoskopy

Znamení bez pohybového talentu: tato 3 na Olympiádě asi nepotkáte

Znamení bez pohybového talentu: tato 3 na Olympiádě asi nepotkáte

Pohybový talent buď máme, nebo ne. Jistě sami znáte ze svého okolí lidi, kteří zkusí nějaký sport a s trochou nadsázky by v něm mohli z fleku soutěžit na Olympiádě. Na druhou stranu se najdou i tací, kterým nepomohou ani roky tréninku. Říkáte si proč? Možná jsou vině hvězdy! My víme, jaká jsou znamení bez pohybového talentu. A si to můžete přečíst.

Rak

Rak je bezesporu znamení bez pohybového talentu! Patří dokonce k těm nejvíce neohrabaným. Jsou to lenoši, kteří milují domácí povalování a jen tak něco je z gauče nezvedne. Mějte s nimi ale trpělivost. Oni sami totiž svým sportovním dovednostem příliš nevěří a své nešikovnosti jsou si dobře vědomi. Proto se raději drží v ústranní.

Dodejte jim sebevědomí a snažte se je vést po drobných krůčcích. Tímto způsobem docílíte, že si pohybovou aktivitu nakonec zamilují. Žádných sportovních úspěchů sice nejspíš nikdy nedosáhnou, hlavní ale je jejich láska je sportu, kterou si mohou vybudovat.

Střelec

Střelci zrovna nepatří mezi pohybově nadaná znamení zvěrokruhu. Jsou zpravidla velmi nemotorní a snadno se zraní. Z toho důvodu by měli upřednostnit především bezpečnější formy sportovního vyžití a pokud možno využít služby profesionálního trenéra. I zdánlivě bezpečná jóga pro ně totiž může představovat zdroj nepříjemných úrazů, a proto udělají lépe, pokud si nechají poradit od někoho zkušeného.

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou roztěkaní a těžko se soustředí jen na jeden problém. To jim komplikuje nejen sportování, ale také celý život. U ničeho příliš dlouho nevydrží. To platí také u sportu. Pokud s nějakou aktivitou začnou, velmi brzy ji nahradí jinou. Investice do ročních permanentek je v jejich případě naprosto zbytečná. Blíženci zkrátka mohou mít potřebné pohybové nadání, nikdy jej ale dostatečně nevyužijí, jelikož pro dosažení úspěchů je zapotřebí také patřičná výdrž. A ta Blížencům zkrátka chybí.