Horoskopy

Znamení bez morálky: tito 4 jedinci nemají žádné hranice

Znamení bez morálky: tito 4 jedinci nemají žádné hranice

Základní životní hodnoty, morálka a rozdíly mezi dobrem a zlem jsou nám vštěpovány již od dětských let. Někteří z nás však tyto hodnoty uchopí zcela po svém a obecně uznávané hranice se nesnaží jen posouvat, ale přímo bořit. Proč tomu tak je?

Právě měsíc, ve kterém jste se narodili, určuje to, zda jste morálně založený a zásadový člověk. Toto jsou 4 znamení, kterým morálka nic neříká.

Blíženci

22. 5. až 21. 6. 

Blíženci slovo morálka nemají zanesené ve svém slovníku. Vnímaví a usměvaví Blíženci se z minuty na minutu dokáží změnit na rozzuřené saně. Nebuďte proto překvapení, když jeden den budou zářit jako sluníčka a druhý den vás počastují urážkami. Dávejte si před nimi pozor na jazyk, dokáží vše překroutit proti vám, aby si udrželi náklonnost druhých. 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ze Lva vyzařuje jakási božská aura, která vás k němu dokáže přítahovat jako magnet. Jsou zábavnými společníky a dobrými obchodníky. Jejich pravá tvář se však ukáže až při pokusu o navázání hlubšího nebo i mileneckého vztahu. Lvi mají problem otevřít se a vázat se. Jsou neuvěřitelně přelétaví a promiskuitě se nevyhýbají. 

Štír

24. 10. až 22. 11. 

Jedinci narození v tomto znamení nebývají vnímání jako vzor ctnosti. Jsou tajemní a nepřipouští si nikoho k tělu. Sami rádi manipulují s lidmi ve svém okolí, ať už pro zábavu, nebo aby dosáhli svých cílů. Jdou si tvrdě za svým, až toho dosáhnou pálí mosty. Opravdové přátelství s nimi nemá cenu navazovat, nebude totiž mít nikdy dlouhého trvání. 

Střelec

23. 11. až 21. 12. 

Střelci vyhledávají dobrodružství a rádi experimentují, zejména ve vztazích. Jejich vztahy jsou postaveny na úletech a nevěrách. V citech jsou kolísaví a nemohou si pomoci. Nikdy přesně nevědí, co zrovna hledají, co chtějí a hlavně co potřebují. Střílí zkrátka naslepo a doufají, že jim některý z těchto pokusů jako zázrakem vyjde. Neohlíží se na zraněné protějšky a za své chování se neomlouvají.