Horoskopy

Změny nálady podle znamení: co očekávat v roce 2024?

Změny nálady podle znamení: co očekávat v roce 2024?

Změny nálad jsou normální. Ke zdravému duševnímu životu patří. U některých osob se však může zdát, že se u nich nálady střídají jako na běžícím pásu. Která znamení zvěrokruhu střídají jednu náladu za druhou i bez zdánlivé příčiny? Zjistili jsme, jaké změny nálady podle znamení zvěrokruhu můžete očekávat. A to u sebe nebo u svých blízkých.

Náladová znamení zvěrokruhu

Velmi vášnivá znamení zvěrokruhu jsou spojena se silným prožíváním emocí. Proto u nich můžeme zaznamenat prudké změny nálady. Podle znamení zvěrokruhu však můžeme říct, že Štíři, Berani, Střelci i Lvi podléhají svým náladám čistě v reakci na vnější podněty. To znamená, že jakkoliv se nám může na první pohled zdát, že tato znamená střídají nálady ve vteřině zdánlivě bez příčiny, opak je pravdou. Onu příčinu můžeme nalézt v podstatě vždy. Stačí se často jen dobře zamyslet. U jiných to však neplatí.

Blíženci

Nejrychleji se střídají nálady vzdušným znamením, a proto nesmíme v našem výčtu opomenout Blížence. Lidé narození v tomto znamení jsou typičtí svojí rozpolceností. Proto je nesmírně obtížné odhadnout, kam se jejich nálada bude v následujících minutách ubírat.

Váhy

I Váhy patří mezi vzdušná znamení se sklonem k rychlému střídání různých nálad. Ke spokojenému životu tito lidé potřebují určitou vyrovnanost. Pokud ji ztrácí, mají pocit, že jim mizí půda pod nohama. A to se může odrazit právě na nečekaně rychlém střídání různých nálad.

Vodnář

Třetím zástupcem vzdušných znamení je vodnář. Znamení Vodnáře se vyznačuje obrovskou touhou po nezávislosti a po svobodě. Ve chvíli, kdy někdo jejich nespoutanost omezuje, musí počítat s problémy. Doposud i velmi klidný a vyrovnaný Vodnář vybouchne. A není se čemu divit. Velmi negativně reagují také na pokrytectví a nijak jim neprospívá ani jednotvárnost.