KrásaKrása a móda

Zimní makeup: styly roku 2023

Zimní makeup: styly roku 2023

Zima už je pomalinku tu, jaký makeup se bude nosit pro zimní čas roku 2023?

Villain makeup

Tento typ makeupu je odrazem estetiky záporných filmových postav. Klade si za cíl vytvořit makeup temný, ale smyslný a dokonale svůdný. Jsou to především šedé a černé stíny, které jsou vystínované do tvaru kočičího oka. Tím podpoříte podmanivý pohled. Pokud nad duhovku doprostřed pohyblivého víčka naneste malé množství světlého odstínu, pohled tím ještě více podtrhnete. Pro konturaci obličeje použijte bronzer, zvýrazníte jím lícní kosti. Na rty naneste tělovou nebo hnědou barvu.

Makeup barvy latté

Do tohoto typu makeupu patří bronzový styl líčení, jehož součástí jsou různé odstíny hnědé doplněné nude nebo béžovou rtěnkou. Tento makeup ladí s oblíbeným nápojem pumpkin spice latté, laděný do oranžova. Volte odstíny tmavší, teplejší a do oranžových barevných tónů. Celý look podtrhnou hnědé rty.

Trend minimalistického makeupu

Patříte-li mezi majitelky hezké pleti, tak ji nechejte na odiv. Taková pleť nepotřebuje mnoho makeupu. Postačí pouze jemné líčení, líčka lehce do růžové barvy, lehké stíny na víčka a jemnou rtěnku na rty. Tento styl líčení se stále drží na výsluní především u těch dívek a žen, které mají pleť bez dokonalostí. Tak ukažte své přednosti a s makeupem to nepřehánějte.

Zářivá pleť

Zářivá a zdravá pleť představuje ten nejlepší makeup. Můžete si k ní dopomoci rozjasňovačem, který lehce nanesete jak na lícní kosti, tak i pod obočí. Menší množství řasenky použijte na řasy. Rty zvýrazněte průhledným leskem nebo rtěnkou v přirozených barevných tónech.

Glam Grunge

Tento styl líčení využívá tmavých očních stínů a je ideální volbou právě pro zimní čas. Líčení očí doplňte výrazně vykonturovanými lícními kostmi a na rty naneste barvy světlejší a spíše v neutrálních barevných tónech. Oblibě se těší také lehce zbarvené lesky na rty.