Krása a módaMóda

Zimní bundy pro plnoštíhlé: 4 tipy jak správně vybrat

Zimní bundy pro plnoštíhlé: 4 tipy jak správně vybrat

I když zrovna nemáte míry modelky, můžete se v zimní bundě cítit pohodlně a hezky. Zimní bundy pro plnoštíhlé jsou trendy a slušivé. Stačí jen vědět, jak pro sebe vhodný kousek vybrat. A s tím vám pomůžeme v tomto článku.

4 tipy pro výběr zimní bundy pro plnoštíhlé

Vůbec nevadí, že máte nějaké to kilo navíc. Zimní bundy v nadměrných velikostech mohou ženám padnout stejně tak dobře, jako těm, které mají ukázkové míry. Poradíme vám, jak na výběr zimní bundy pro plnoštíhlé. Tyhle tipy se vám budou při nákupu hodit.

  • Na délce záleží
  • Pozor na správný střih
  • Vhodná barva
  • Geometrické a zvířecí vzory

Tip první: na délce záleží

Pokud jste silnější postavy, ale zároveň k vám příroda nebyla kdovíjak štědrá, pokud jde o výšku, pak si dejte pozor na správnou délku zimní bundy. Ta by neměla být delší, nežli ke kolenům. Ideální délka zimní bundy pro plnoštíhlé je pod zadek. Zajistí vám teplo a zároveň nepřidá nežádoucí kila právě přes oblast zadečku a boků.

Tip druhý: pozor na správný střih

Mnoho žen si na zimu oblíbilo péřové bundy. A není se čemu divit! Jsou příjemně teploučké a během studených zimních měsíců vám dokážou zajistit maximum pohodlí. Nabízí se otázka, jestli péřové bundy mohou nosit i ženy s kily navíc?

Odpověď zní: ano! Jen to chce vybírat ty prošívané a dát si pozor na výběr modelu, který je dobře střižený. Moderní vypasované střihy i ženám s plnoštíhlými proporcemi vykouzlí slušivé křivky.

Tip třetí: vhodná barva

Myslíte si, že zimní bundy pro plnoštíhlé musí být jen černé? Je sice pravda, že černá zeštíhluje, proto ji mnoho žen s kily navíc s oblibou nosí, ale i další barvy mohou přinést podobnou službu. Patří sem třeba tmavší námořnická modrá, pastelově růžová nebo mentolová.

Tip čtvrtý: geometrické a zvířecí vzory

Zimní bundy pro plnoštíhlé často mívají geometrické a zvířecí vzory. Proč? Vysvětlení je jednoduché: mají zeštíhlující efekt. Klasické káro nebo zebří vzor vám mohou ubrat nějaké to kilo navíc.