Krása a módaNehty

Zdobené nehty: 7 trendy nápadů pro prázdninové měsíce

Zdobené nehty: 7 trendy nápadů pro prázdninové měsíce

Léto se blíží a my tomu přizpůsobujeme nejen naše oblečení, ale třeba i účesy či líčení. A myslíme také na nehty, protože i ty k našemu celkovému vzhledu patří. Jelikož jsou prázdninové měsíce za rohem, přinášíme vám inspiraci na trendy zdobené nehty.

7 nápadů na zdobené nehty

Líbí se vám zdobené nehty? Chcete, aby vaše nehty vynikly? Pak jste tady správně. Níže najdete hned sedm nápadů, jak nechat své ruce prokouknout.

  • Efekt mramoru
  • Kamínky
  • Kovový efekt
  • Obrazce
  • Třpytky
  • Abstrakt
  • Nápisy

Efekt mramoru

Vzor mramoru je nadčasový, nechte jej zdobit vaše ruce. Zdobené nehty mramorovým efektem jsou moderní a velmi vkusné. A krásně vyniknou s jakoukoli další barvou.

Kamínky

Zdobené nehty kamínky? Jasně, proč ne! Na léto navíc úplně ideální volba, nemyslíte? Pěkná šťavnatá barva a k tomu třpytivé kamínky. Za nás značka ideál!

Kovový efekt

Jak by vaše nehty vypadaly, pokud byste je zahalili do kovového kabátku? Jsme si jistí, že by zaručeně upoutaly pozornost.

Obrazce

Zdobené nehty mohou být i takové, které doplníte o různé obrazce. Geometrické tvary jsou velmi oblíbené a nadčasové. Různé trojúhelníky, kolečka, obdélníky…těch možností je více. A když si s tím pěkně vyhrajete, může to vypadat zajímavě.

Třpytky

V létě se nemusí třpytit jen hladina vody, ale klidně i vaše nehty. Třpytky jsou oblíbené a razí heslo, že v jednoduchosti je krása. Tak své nehty nechte o prázdninách třpytit na dálku.

Abstrakt

Pokud hledáte inspiraci na zdobené nehty, co takhle vsadit na abstraktní motivy? Ani zde se fantazii meze nekladou. A kdyby se to náhodou nepovedlo úplně podle představ, nikdo to nepozná.

Nápisy

Naším posledním tipem na zdobené nehty jsou různé nápisy. A proč ne? Na nehty si můžete nechat napsat cokoli. Vypadá to zajímavě, je to originální a můžete tak vyjádřit svůj názor i bez jediného slova.