Horoskopy

Zábavná znamení: 6 lidí, kteří nezkazí žádnou legraci

Zábavná znamení: 6 lidí, kteří nezkazí žádnou legraci

Někdo má smysl pro humor vyvinutý natolik, že dokáže vtipkovat naprosto o čemkoli a smíchem dostat do kolen všechny okolo sebe. Kterým znamení zvěrokruhu bylo tzv. shůry dáno, že nezkazí žádnou legraci? Podívejte se na TOP zábavná znamení v našem článku.

Zábavná znamení zvěrokruhu: TOP 6 bavičů horoskopu

Mít smysl pro humor je bezesporu jedna z vlastností, díky které k sobě lidi dokážete přitáhnout a také si je udržet. Někdo ho má, někdo jej má méně. Následující zábavná znamení mohou s klidem prohlásit, že smyslu pro humor mají na rozdávání.

  • Lev
  • Vodnář
  • Býk
  • Beran
  • Blíženec
  • Střelci

Lev

Ne nadarmo se o někom říká, že je „lev salónů“. Lvi jsou totiž od přírody umělci a komici. Rádi se baví a rádi baví druhé. Milují vyprávění vtipů, kterých mají v rukávu snad nekonečnou studnici. Rádi se předvádí a líbí se jim, když jim druzí věnují pozornost.

Vodnář

Vodnáři se sice často drží v ústranní, jakmile se ale tzv. rozkoukají, pak je s nimi pořádná legrace. Právem je tak řadíme mezi zábavná znamení, se kterými se rozhodně nudit nebudete. Vodnáři dokážou udělat vtípek prakticky na jakékoli téma.

Býk

Býci vždycky dokážou přijít s trefně mířenou poznámkou. Mají totiž tu schopnost, že přesně poznají, kdy je ten správný moment na žertíky. Vychytají okamžik, pro který vyberou dokonale padnoucí hlášku a dostanou do kolen všechny ve své bezprostřední blízkosti.

Beran

Také zrozenci Berana patří mezi zábavná znamení. Těmto lidem nechybí sebevědomí a podle toho to taky vypadá. Někomu se jejich humor může zdát přímější a drsnější, ale když si na tento typ humoru zvyknete, budete se s těmito lidmi vždy dobře bavit.

Blíženec

Blížencům důvtip a smysl pro humor rozhodně nechybí. Jsou to od přírody veselí jedinci, kteří v sobě skrývají dvě osoby – a to je v jisté míře jejich přednost. Dokážou přemýšlet dvakrát tak rychle a být dvakrát tak vtipní.

Střelec

Na závěr mezi zábavná znamení zařadíme také Střelce. Jakmile se totiž tito zrozenci někde objeví, je rázem o zábavu a legraci postaráno. Střelci mají osobitý smysl pro humor, často je to u nich tzv. co na srdci, to na jazyku.