KrásaKrása a móda

Vysoké čelo u žen: 3 trendy účesy s ofinou pro tento rok

Vysoké čelo u žen: 3 trendy účesy s ofinou pro tento rok

Máte od přírody vysoké čelo, které na první pohled upoutá pozornost? Není se čemu divit, pokud tuto část těla považujete za svůj nedostatek. Vysoké čelo u žen lze přitom poměrně jednoduše schovat za šikovně zvolený účes. Inspirujte se!

Jak zamaskovat vysoké čelo u žen? S pomocí ofiny!

Patříte k ženám, které mají vysoké čelo, a rády byste tento nedostatek zamaskovaly? Výborně! Jste na správném místě. Máme totiž hned 3 tipy na účes, se kterým vysoké čelo schováte raz dva.

  • Rovná ofina
  • Balkonová ofina
  • Ofina na stranu

Tip první: rovná ofina

Rovně střižená ofina je bezesporu výrazný prvek účesu a je pravdou, že ne všechny ženy si na takový zásah do svých vlasů troufnou. Rovná ofina totiž ovlivní celý váš obličej a na pohled ho změní. Což ale není ke škodě! Ba spíše naopak, zamaskujete tak vysoké čelo, kterého si díky ofině už nikdo nebude mít šanci všimnout.

Tip druhý: balkonová ofina

Neumíte si samu sebe představit s rovně střiženou ofinou, zároveň se ale účesu s ofinou nebráníte? Nevadí, máme tu pro vás hned druhý tip. Tím je tzv. balkonová ofina. Můžete jí též říkat ofina na pěšinku, protože se vlasy rozčísnou přesně v polovině.

I s tímto typem ofiny lze odlákat pozornost od vysokého čela. Neschová se úplně, ale rozhodně už nebude tolik „bít“ do očí.

Tip třetí: ofina na stranu

Posledním tipem, jak schovat vysoké čelo u žen, je ofina sčesaná k jedné straně. Pokud vás ani jeden z výše zmíněných tipů nezaujal, pak to bude možná právě ofina na stranu, pro kterou se v rámci nového účesu a snahy schovat vysoké čelo rozhodnete.

Zejména u hustých vlasů vypadá ofina sčesaná na jednu stranu zajímavě a určitě odpoutá pozornost od vysokého čela.