Krása a móda

Vyhlašujeme nejlepší produkt z dm pro únor 2024

Vyhlašujeme nejlepší produkt z dm pro únor 2024

Máme tu další měsíc a s ním i vyhlášení nejlepšího produktu z drogerie DM. A tím nej produktem se stává bio jojobový olej od české značky Saloos! A čím si své prvenství zasloužil?

O značce Saloos

Saloos je česká kosmetická značka, která aromaterapii vnímá jako jeden z přirozených principů k dosažení duševní a tělesné rovnováhy. Cílem této společnosti je nejen spokojený zákazník, kterého zajímá kvalita produktů, ale také správné využití čistých přírodních látek. Firemní filozofií je totiž radost z darů přírody a jejich využití nejen pro krásu, ale také pro duševní pohodu. Produkty této společnosti jsou vysoce kvalitní a Saloos nikdy nepoužívá levné náhražky, mezi které například patří sojový olej.

Saloos bio jojobový olej

Saloos bio jojobový olej se řadí mezi nejcennější oleje přírodního původu. Tento olej mohou používat lidé se všemi typy pleti, ale nejvíce ho ocení lidé s problematickou nebo zralou pletí. Jedná se o produkt, který neobsahuje žádné syntetické, vonné nebo konzervační látky a nenajdete v něm ani nanočástice nebo parabeny. Saloos bio jojobový olej lze také používat na vlasy, kterým dodává hebkost a ztracený lesk.

Jojobový olej má antibakteriální účinky

Dalším aspektem jojobového oleje, díky němuž je vhodný k léčbě akné, jsou jeho antibakteriální vlastnosti. Jojobový olej totiž zabraňuje množení několika bakterií, včetně stafylokoka, který může způsobovat kožní infekce. Protože se jojobový olej pyšní také vysokým obsahem vitaminu E a antioxidantů, může pomáhat rychlému hojení ran a předcházet vzniku jizev.

Jojobový olej na léčbu akné

Domorodí Američané používali jojobový olej k léčbě vředů, a proto je považován za vhodného pomocníka při léčbě lupénky a akné. Tento olej může pomoci rozpustit černé a bílé tečky a rozdíl je znatelný už za pouhých 6 týdnů.

Jojobový olej jako péče o vlasy

Při použití s přípravky na narovnávání vlasů může jojobový olej chránit před ztrátou bílkovin a zabraňovat lámání vlasů. Rovněž ho můžete použít i jako bezoplachový kondicionér tak, že je nanesete ke kořínkům, a poté vmasírujete do zbytku vlasů.

Saloos a certifikát CPK bio

Saloos bio jojobový olej se pyšní certifikátem CPK bio neboli Certifikátem přírodní bio kosmetiky. To znamená, že se jedná o produkt, který je šetrný k životnímu prostředí a je udržitelný.