KrásaKrása a móda

Vyhlašujeme nejlepší parfémy pro jaro 2024

Vyhlašujeme nejlepší parfémy pro jaro 2024

Od květinových k ovocným, k zemským a zeleným, je čas začínat si období, které se pomalu ale jistě blíží. A tím obdobím je jaro! Když zavřete oči, zcela jistě se vám vybaví všechny elementy, které jsme právě jmenovali. A co dalšího patří k jaru? Lehký a příjemný parfém. A proto jsme se rozhodli vybrat pro vás ty nejlepší pro letošní jaro.

NEST Wild Poppy Eau de Parfum

Zakladatelka společnosti NEST New York Laura Slatkin vždy nacházela inspiraci na trhu s květinami. Jednoho dne narazila na velmi velká poupata, která byla tak nevábná, že se musela zeptat, co jsou zač. Dozvěděla  se, že se jedná o maková poupata. Týden po týdnu si začala všímat vývoje tohoto ošklivého poupěte v neobyčejnou květinu. A právě mák byl této ženě inspirací.

Ovocná a květinová vůně NEST Wild Poppy zachycuje vývoj květiny od poupěte po květ. Růže de grasse se místí s tóny himalájského jasmínu spolu se šťavnatou vůní hrušky, maliny a meruňky pro svěží a čistý, ale zároveň květinový nádech. Tento oduševnělý ovocně-květinový parfém je cruelty-free, vegan, bez lepku, bez formaldehydu, parabenů a ftalátu, což z něj dělá skvělého přítele do jarních dnů.

Prada Paradoxe Eau de Parfum

Prada Paradoxe využívá rozporuplnosti ikonických ingrediencí, aby odhalila nové požitky. První extrakce poupěte neroli pro značku Prada znovu objevuje svěžest, zatímco smyslnost je zde ztělesněna pomocí bio-konvertovaného jantaru, který odhaluje zářivou hřejivost. Intenzitu vůně tvoří revoluční molekula pižma, která zanechává silnou, ale zároveň jemnou stopu patrnou po celou dobu patrnou na vaší pokožce.

Prada Paradoxe je ženská květinová vůně, která vybízí k prozkoumání a vyjádření paradoxní mnohorozměrnosti ženy. Tento parfém je oslavou toho, že nikdy nejste stejná, ale vždy jste sama sebou. Přesně jak říká herečka Emma Watson k upoutávce této květinové vůně. A co je na této vůni ještě skvělého? Pokud vám dojde, lahvička Paradoxe se dá znovu naplnit.

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum

Ikonická jarní vůně Daisy Ever So Fresh od Marca Jacobse by na tomto seznamu rozhodně chybět neměla. Její svěží a ženské tóny jsou oblíbené a nabízejí moderní twist, který si naše redakce zamilovala. Obsahuje ovocné vrchní tóny manga, ananasu a mandarinky, střední tóny pomerančového květu a růžové vody a základní tóny kašmírového dřeva. Tato mladistvá a hravá vůně je šťavnatá a tropická a dlouhotrvající!