KrásaKrása a móda

Vyhlašujeme nejlepší krémy pro rok 2024: Už je máte?

Vyhlašujeme nejlepší krémy pro rok 2024: Už je máte?

Máme tu rok 2024 a s ním i spoustu nových trendů. Co se ale nemění je péče o pleť. O tu se musí starat bezpodmínečně každý. Víte ale který krém je tím nejlepším pro letošní rok?

Nivea Soft hydratační krém

Nivea Soft hydratační krém je vysoce hydratační krém, který dodá vaší pokožce nejen svěžest, ale především také hydrataci po celý den. Tento krém je odlehčený a jeho složení obsahuje vitamín E a jojobový olej. Právě tyto složky pokožku hydratují, osvěžují a chrání před nežádoucími vnějšími vlivy. Hydratační krém Nivea Soft má také tu výhodu, že je vhodný pro péči o celé tělo a můžete ho používat každý den. A kdo by netoužil po jemné a pružné pokožce? 

Indulona Obnovující zázrak krém na ruce

Indulona je spolu s Niveou sázkou na jistotu. Krém na ruce Obnovující zázrak byl vyvinut tak, aby hydratoval vaší pokožku. A nejen to! Tu také chrání před vysušování a posiluje ji před vnějšími vlivy. Díky tomu, že v pokožce uzamyká vlhkost, jí tak poskytuje dlouhotrvající ochranu. Zároveň se jedná o produkt, který obsahuje bio lipovou květovou vodu. Ta je známá svými vysoce hydratačními a antioxidačními vlastnosmi!

L’oréal Paris Revitalift Laser Renew X3 denní krém

Při péči o pokožku by nikdo z nás neměl zapomínat ani na SPF. Denní krém L’oréal Paris Revitalift Laser Renew X3 pomáhá v boji proti stárnutí pletí a díky OF 25 je posílen třem aktivními látkami. Jedná se o pro-retinol, kyselinu hyaluronovou a vitamin C. První zmiňovaný pomáhá redukovat vrásky a obnovovat kyselinu pleti, kyselina hyaluronová dodává pleti intenzivní hydrataci a vyplňuje ji a vitamin C pomáhá pleť rozzářit. A co víc – OF 25 chrání pleť před vznikem pigmentových skvrn. A kdo by tuhle výhodu nebral?

Balea pleťový noční krém s niacinamidem

Jak už vypovídá sám název, Balea pleťový noční krém s niacinamidem podporuje regeneraci pokožky během noci. Složení zahrnuje 5% olej z hroznových jader, čímž je podpořena hydratace, posílení kožní bariéry a zajištění pružnosti pleti. Tento krém je oblíbený, protože je veganský, nemá v sobě žádné mikroplasty a je bez parfemace, která by mohla vaší pleť nepříjemně dráždit. Krom toho je tento krém podpořen dermatology, takže je sázkou na jistotu.