Krása a módaMóda

Vyhlašujeme nejhorší styly kalhot roku 2023 a 2024: Takto ne

Vyhlašujeme nejhorší styly kalhot roku 2023 a 2024: Takto ne

Móda je nepředvídatelná. To, co se nosilo vloni, může být letos už úplně out a naopak. Ještě vloni jsme oblékaly kalhoty s vysokým pasem, letos už zase frčí bokovky. Víte ale, jaké kalhoty jsou už zcela out? Pokud ne, čtěte dál, ukážeme vám, jaké styly rozhodně nenosit.

Harémové kalhoty

Harémky. Znáte je? Milujete je? Pokud jste je někdy oblékly, určitě s námi souhlasíte v tom, že jsou ohromně pohodlné. Nosit je však nedoporučujeme snad ani na doma nebo na jógu. Na ženské postavě totiž vůbec nevypadají hezky, deformují ji. I hubené ženy v nich vypadají tlustě a neforemně.

Tepláky

Tepláky si oblečte na zahradu nebo v nich vyrazte běhat, ale rozhodně si je neberte na nákupy nebo na kávu s kamarádkou. Už vám dávno není pět, abyste mohly ven vyběhnout v teplákách.

Pokud si myslíte, že v teplákové soupravě známé značky budete in, pletete se. Budete působit spíše směšně a váš outfit nevkusně. V tom nejlepším případě budete vypadat jako když jste ven vyrazily v pyžamu.

Legíny

Mezi volnočasový oděv patří i legíny. Vzít si je můžete na doma, na jógu nebo až budete vyrážet na kolečkové brusle. V nejhorším případě je můžete obléknout pod svetrové šaty nebo pod dlouhý kardigan.

Naprosto nevhodné jsou však na nošení do práce nebo v kombinaci s krátkými topy. Módní faux pas pak představují legíny, pod kterými vám prosvítá spodní prádlo.

BONUS na závěr: Zablácené kalhoty

Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale existuje i móda špinavých kalhot. Jejím vyznavačem byla v minulosti například Rihanna, která se nebála do společnosti obléci kalhoty, které vypadaly jako od bahna.

Typy kalhot, které jsou v současné době in:

  • oblekové kalhoty
  • cigaretové kalhoty
  • cargo kalhoty (kapsáče)
  • plisované kalhoty
  • volné lněné kalhoty