KrásaKrása a móda

Vyhlašujeme 3 nejlepší parfémy letošního jara

Vyhlašujeme 3 nejlepší parfémy letošního jara

Stejně jako rtěnka a podpatky, tak i parfém je nejlepším přítelem člověka. Krom toho, že vás příjemně ovoní, zvýší sebevědomí a zlepší náladu, je to také skvělý doplněk každého outfitu. A jaké tři budou letošní jarní trendy?

Fenty Beauty Eau de Parfum

Letos budou žádanými parfémy ty, které nabízejí gurmánské vůně jako je cukr a koření. Na jaře totiž milujeme teplo, pohodlí a útulnost, takže by se i v tomto duchu měl nést parfém. Sladká vůně vanilky pohladí vaši pokožku, jako byste se za sychravé prosincové noci zahalili do deky čerstvě vytažené ze sušičky nebo se oblékli do nového tlustého pleteného svetru. Typická vanilková vůně voní až jedle a nese se v duchu sladkého cukroví a dortů. Tato vůně se také dere na stejnou příčku jako jsou parfémy nasáklé kouřovým bourbonem a kořením, které jsou ideální pro zralé ženy, které si rády hrají na nedostupné. Žádaným parfémem se tak letos stává Fenty Beauy Eau de Parfum.

Floris London Night Scented Jasmine

Noční vůně jasmínu Floris London Night Scented Jasmine je jemná a decentní. Tento parfém je vytvořený z těch nejjemnějších květů jasmínu, který kvete pouze večer. Další tóny svěží zelené trávy, santalového dřeva a poupat černého rybízu vás kdykoli během roku přenesou na venkov k prarodičům, aby na vás znovu dýchla ta nostalgie. A je to přesně ten typ nostalgie, která se k nám line ve velkém. Tato svůdná vůně je milostným dopisem Juana Fameniase Florise, který strávil nějaký čas na Minorce s jeho milovanou ženou Elizabeth. A inspiraci načerpal právě díky atmosféře v této úžasné destinace, aby ji vložil do krásného flakonku svůdně vůně.

Elizabeth Arden Green Tea Lavender

Elizabeth Arden Green Tea Lavender je ztělesněnou pohodou v jemném flakonku. Kombinuje dva uvolňující tóny zeleného čaje a levandule, stejně jako uklidňující vůni citrusů. V suchém tónu se o zenový zážitek postarají svěží doteky pižma a máty. Tento parfém byl na trh uveden v roce 2010 a jedná se o jeden z aromatičtějších parfému pro všechny osobité ženy. Vrchní tóny tvoří citron Amalfi, heřmánek, máta a mandarinka, střední tóny pak tóny levandule, čaj a magnólie a základní tóny pižmo, bříza a ambrette. Tento parfém je svěží a uvolněný a je zkrátka tím parfémem, který musíte mít.