Další

Velikonoční nadílka pro děti: 5 tipů co dětem nadělit

Velikonoční nadílka pro děti: 5 tipů co dětem nadělit

Velikonoce se kvapem blíží. Za pár dnů vám budou na dveře klepat koledníci a vy už pravděpodobně přemýšlíte nad tím, co jim letos nadělíte. Dospělí koledníci si zaslouží skleničku něčeho ostřejšího na zahřátí a chlebíček na zakousnutí. Co však nachystat pro děti? V tomto článku se dozvíte 5 tipů co dětem nadělit na Velikonoce a potěšit je! Vždyť právě na dětech záleží, zda velikonoční tradice bude pokračovat i v následujících letech. 

Nedostatek času na přípravu? Děti potěší koupené vajíčko s překvapením!

Dalo by se říct, že čokoládová vajíčka z obchodu s překvapením uvnitř se skvěle hodí jako velikonoční nadílka pro děti. Jejich výroba je také na děti cílená, proto jim čokoláda zajisté bude chutnat a z hračky uvnitř budou nadšené. Jestliže nemáte čas a jste pracovně vytížení, čokoládová vajíčka s překvapením pro vás tedy budou skvělou a časově nenáročnou volbou.

Upřednostňujete zdravé dárky?

Jestliže vaše odpověď zní ano, máme pro vás skvělý tip na zdravou velikonoční nadílku pro děti. V papírnictví koupíte roztomilé dárkové sáčky. Každému dítěti do něj doma vložte ovoce – kus jablka, mandarinku nebo banán. Přidejte vlastnoručně nabarvená vajíčka (ta uvařená ve vodě) a nějakou zdravou tyčinku na zakousnutí. 

Potěšte malé kreativce

Děti si rády kreslí. Jestliže nechcete nadělovat potraviny a sladkosti, vydejte se do nejbližšího papírnictví. Objevíte tam velikonoční omalovánky. Přidejte k nim malému koledníkovi balení pastelek a máte vyhráno. Kreativní a užitečný dárek je na světě!

Děti také zbožňují různá razítka, pomocí kterých si zdobí papíry nebo sešity (a k nelibosti rodičů někdy i nábytek). Můžete je tedy potěšit razítky s velikonočním vzorem, která taktéž najdete v nejbližším papírnictví. 

Batikované oblečení

Barvení patří k Velikonocům tak nějak přirozeně. Proč však zůstávat pouze u malovaných vajíček? Nakupte bílá trička a společně s dětmi v domácnosti nachystejte pro malé koledníky batikovaná trika. Použijte jejich oblíbené barvy nebo pro kluky zvolte klasickou modrou a pro holky zas růžovou klasiku. Děti budou nadšené!

Veselé ponožky 

Ponožky patří mezi vděčné dárky. Jestliže však pro děti budete vybírat pečlivě, naleznete veselé barevné ponožky s kuřátky nebo zajíčky. Zaručeně jim vykouzlíte úsměv na tváři! Když nenajdete v obchodě ponožky s velikonoční tématikou, kupte jim jakékoliv jiné veselé ponožky.