Horoskopy

V těchto 5 znameních se rodí největší spáči: patříte mezi některé z nich?

V těchto 5 znameních se rodí největší spáči: patříte mezi některé z nich?

Spánek je důležitou součástí našeho života. Dochází v něm ke spoustě procesů našeho těla. bez spánku zkrátka nemůžeme fungovat. Důležité je ale vědět také to, že i příliš mnoho spánku může škodit. Někteří lidé mají ke spánku větší sklony, než jiní. V těchto znameních se rodí největší spáči:

  • Býk
  • Rak
  • Váhy
  • Štír
  • Ryby
Spánek

Býk

První místo mezi spáči získává jednoznačně Býk. Miluje pohodlí a luxus, ale dokážou ocenit i všední věci – jako je dobrý spánek. Dostat je z postele, když nechtějí, je prohraná bitva. Býk zkrátka musí mít svou vlastní motivaci, aby vstal z postele. Jinak je schopen prodřímat celý den. Je tedy skutečně pravda, že v těchto znameních se rodí největší spáči zvěrokruhu.

Rak

Rak je znamení, kterému vládne Měsíc. Pod jeho vlivem může mít období, že potřebuje déle spát. Nepodaří-li se mu to v noci, dohání to i přes den. Umí podřimovat i na místech, kde je větší hluk. Spánek zkrátka milují, a i když máte dítě ve znamení Raka, můžete se těšit na spoustu volného času, protože noci prospí celé a rád si dá odpočinek i přes den.

Váhy

Váhy mají tak rády společnost! Ale někdy cítí, že už je toho prostě moc a potřebují si odpočinout. Spánek nemají příliš rády a považují jej za ztrátu času. Bohužel je jejich nátura vede k tomu, aby odpočívali více, než jiná znamení. Váhy spí přes den jen málo často, vždy, kdy už to potřebují jako sůl.

Štír

Jakmile Štír jednou usne, budete mít velký problém ho vzbudit. A dokáže spát celou řadu hodin v kuse. Navíc má podmanivé sny, ze kterých se jen těžko vrací do reality. Jeho sny ho mohou zaměstnat i v okamžiku, kdy jsou vzhůru. Neustále o nich musí přemýšlet.

Ryby

Ryby mají neuvěřitelnou představivost, takže kromě snů, které se jim promítají ve spaní, mohou snít i v okamžiku, kdy nespí. Je pro ně těžké opustit pohodlí vlastní postele. Na děti platí vymyslet si nějaký příběh spojený s fantazií nebo ranní bojovou hru. Dospělí si mohou připravit jako motivaci ke vstávání nějakou kreativní činnost.