Horoskopy

Urputná znamení: tato 3 znamení dosáhnou všeho, čeho si zamanou!

Urputná znamení: tato 3 znamení dosáhnou všeho, čeho si zamanou!

Urputnost obecně chápeme jako negativní vlastnost. Tato vlastnost může být pro člověka užitečná v situacích, kdy je potřeba ta největší píle, a ve kterých by to jiní už dávno vzdali. Urputní lidé si jdou jasně za svým a dosáhnou tak svých cílů i přes různé přakážky.

Problém však nastane pokud si zarputilci nenechají poradit nebo nic vymluvit, i kdyby šlo o naprostou hloupost. Která jsou nejvíce urputná znamení?

  • Beran
  • Střelec
  • Štír

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani jsou tvrdohlavci, jejichž hlava je tvrdší než žulová zeď. Dělají si věci po svém a nedívají se napravo ani nalevo. Pokud po nich někdo vyžaduje, alespoň částečné přizpůsobení, ukážou jim svoji urputnost v plné síle. Nepohnete s nimi ani za nic. Myslíte si, že stačí pár chvil a vychladnou? To se pletete, když se pro něco rozhodnou, stanou se neoblomnými.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Jestli si může v urputnosti s Berany někdo kunkurovat, jsou to Štíři. Jedinci narození v tomto znamení dosáhnou a prosadí vše, co chtějí. Umějí vyčkávat dlouho a vyrazit přesně v pravou chvíli. Díky své urputnosti proto skoro vždy, sklízejí vytoužené ovoce. Jakmile se v něčem utvrdí, neváhají také manipulovat a postupně dostávat druhé přesně tam, kam chtějí. Když jsou přesvědčeni o vlastní bezchybnosti, nic a nikdo to nezmění.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Když je Střelec přesvědčen, že jeho názor nebo nápad jsou jediné správné, urputně je začne prosazovat a zavádět. Přesvědčuje okolí o své variantě pravdy. Svou urputností je přímo dokáží přivést k šílenství. V pracovním životě tak nepatří mezi příliš oblíbené kolegy a už vůbec ne nadřízené. Stejně se snaží k něčemu dotlačit i svého partnera, což je častý důvod k hádkám. Občas by se měli Střelci zastavit a položit si otázku, jestli opravdu cítíte potřebu všechny přesvědčovat.