DalšíNezařazené

Typologie osobnosti podle barev: 7 barev, které prozradí váš charakter

Typologie osobnosti podle barev: 7 barev, které prozradí váš charakter

Věděli jste, že vaše oblíbená barva vás dokáže charakterizovat? Je vaší oblíbenou barvou černá, červená nebo zelená? Co znamenají a co o vás navenek prozrazují? Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak vás vnímá vaše okolí.

Červená

Červená se řadí mezi nejoblíbenější barvy vůbec. Tato barva je velmi vášnivá a pokud je vaší oblíbenou, jistě jste rádi středem pozornosti a zkrátka žijete svůj život na plno. Milovníci této barvy se vyznačují se také dobrodružným duchem a soutěživostí.

Černá

Tato nestárnoucí barva je symbolem ambicí, odhodlání a její milovníci se na cestě za úspěchem nebojí jít přes mrtvoly. Černá barva symbolizuje také společenskou prestiž.

Bílá

Bílá barva je symbolem nevinnosti a míru. Pokud patří tato barva mezi vaše oblíbené, jste velmi optimistickou, mírumilovnou a pozitivní osobnost. Máte také velmi kladný vztah k přírodě a smysl pro detail.

Zelená

Zelená je barvou země a přírody. Pokud je vaší oblíbenou, vypovídá to o vás, že jste nezávislí na ostatních. Zároveň je vám jedno, co si o vás lidé myslí a život přijímáte v jeho nejryzejší podobě a se vším se dokážete vypořádat. Vůči ostatním jste velmi loajální a jste také velmi upřímní.

Žlutá

Žlutá barva je symbolem štěstí. Jako osobnost jste velmi kreativní a rádi svou kreativitu sdílíte s ostatními. Také oplýváte velkým smyslem pro organizovanost ve všem, co děláte. Lidé se s vámi cítí vždy skvěle, protože z vás neustále čiší skvělá nálada.

Modrá

Milovníci modré žijí svůj život podle svého nejlepšího vědomí a svědomí v souladu s jejich morálními hodnotami a přesvědčením. Jsou často pedanty na úklid a milují pořádek. To souvisí také s jejich touhou po klidu a harmonii.

Růžová

Růžová barva je symbolem pro lásku a cit. Lidé, jež mají tuto barvu v oblibě se vyznačují velkou empatií vůči ostatním. Na svět nahlížejí romanticky a jsou také velmi naivní.