Horoskopy

Tito lidé jsou podle znamení nejvíce náladoví: 4, kterým se mění nálada jako počasí

Tito lidé jsou podle znamení nejvíce náladoví: 4, kterým se mění nálada jako počasí

Změna nálad je pro každého člověka úplně přirozená. Avšak zatímco někteří jedinci jsou ve své náladě poměrně stabilní, jiní ji dokáží změnit i několikrát za den nebo reagují až přehnaně na okolní vlivy.

  • rak
  • ryby
  • štír
  • beran

Rak (21. června – 22. července)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení raka, jsou překvapivě nejnáladovější znamení zvěrokruhu, Důvod je prostý – jsou příliš přecitlivělí na okolní vlivy. Když mají dobrou náladu, poznáte to, protože vás zahrne obdivem a náklonností. Problém nastává ve chvílích, kdy jsou podráždění nebo nešťastní. Vyzařuje z nich velmi negativní energie, která zaplaví celou místnost a dokáží tím zkazit náladu i všem ostatním.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby jsou náladové trochu jiným způsobem, než jaký si představujete, když si představíte náladového člověka. Tito jedinci totiž zásadně nedávají najevo špatnou náladu, protože si uvědomují, jak negativní dopad to může mít na ostatní. Navíc jsou velmi citliví, takže náladu jim může zkazit spoustu situací. Vždy se z toho ale poučí a tuto negativitu použijí jako inspiraci pro svou kreativní duši.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení štíra, jsou velmi vášniví a vše prožívají celým svým tělem i duší. Jejich projevy jsou poměrně extrémní a jejich náladu poznáte vždy podle výrazu jejich obličeje. Ve vzteku navíc dokáží říct spoustu ošklivých věcí, které se zatnou jejich oběti do slabin.

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani jsou typickým příkladem náladového jedince. Jejich náladu se v průběhu dne mění jako počasí a je to s nimi často jako na horské dráze. Mají velmi cholerickou povahu, takže se rozčílí a vzápětí jsou klidní jako hladina vody. Někdy je opravdu těžké s nimi vyjít kvůli jejich náladovosti.