Horoskopy

Těmto znamením raději nic nevěřte: 4 největší lháři horoskopu

Těmto znamením raději nic nevěřte: 4 největší lháři horoskopu

Všichni lžou nebo alespoň jednou zalhali. Důvody jsou různé, nechceme někoho ranit krutou pravdou, chceme vypadat lepší nebo se jen nudíme. Dříve nebo později se ve většině případů na lež přijde. Existuje však i pár vyjímek:

  • Blíženci
  • Váhy
  • Štír 
  • Ryby

Tato znamení zvládají umění lhát tak dokonale, jako zvládají dýchat, proto jim raději nic nevěřte. 

Blíženci

22. 5. až 21. 6. 

Blíženci lžou kdykoliv se jim to zrovna hodí. Díky svým komunikačních dovednostem, své lži vždy dokonale vystaví na pevných základech, takže není vůbec těžké jim je uvěřit. Blížence opravdu málokdo prokoukne. Daří se jim tak vytvářet neuvěřitelné příběhy a historiky, u kterých vám spadne brada. 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Okouzlující Váhy dokáží zamotat hlavu každému, s kým promluví. Lžou často, zejména když jsou v úzkých a nevědí kudy kam nebo když se chtějí zalíbit. Budete z nich mít pocit, že jsou to jemné víly, kterým je ubližováno a svět jim křivdí. Za jejich slovy se však skrývá pravý opak.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Na tomto seznamu nesmí Štír chybět. Jsou to obratní manipulátoři, kteří lžou už při pozdravu. Lží se rozhodně neštítí, zejména pokud tím dosáhnout svého. Jakmile odhalí nějaké vaše tajemství, využijí ho proti vám. Se svými schopnostmi dokáží vybudovat spletitou, ale velmi pevnou síť lží, do které když se lapíte, není cesty zpět. Mějte se proto na pozoru, ať se nedostanete do jejich spárů. 

Ryby 


21. 2. až 20. 3.

Ačkoliv byste to do nich neřekli, právě Ryby jsou králi mezi lháři. Jejich jemná a vlídná povaha dokáže velmi dobře zastínit jejich faleš. Ryby lžou hlavně v situacích, ve kterých se cítí být pod tlakem. Chtějí být ve svém světě snů a ne v realitě, do které je jejich okolí neustále nutí vstupovat. Umí se skvěle vcítit a odhadnout, co chce dotyčný slyšet. Uchýlí se proto k předstírání a medovým řečem, aby získaly svůj klid.