Horoskopy

Těmto 4 znamením osud nepřeje pracovní úspěchy: komu se nedaří?

Těmto 4 znamením osud nepřeje pracovní úspěchy: komu se nedaří?

Být zaměstnancem není žádný med. Neustále překážky, přidávání práce a konkurence na pracovišti. To vše má za následek frustraci a s ní i vznikající konflikty zaměstnanců se zaměstnavatelem. Komu podle znamení častěji rupnou nervy a díky tomu nemohou nikdy v práci slavit větší úspěch?

  • beran
  • býk
  • blíženci
  • lev

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou příliš upřímní a impulsivní na to, aby šéfovi neřekli něco, co je absolutně nevhodné. Díky tomu nikdy nebudou působit jako loajální pracovníci, a tak se nikdy nemůžou dočkat povýšení. Dříve spíš obdrží výpověď, protože nikdy nedokáží vyhodnotit důsledky svých slov.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou snad ještě tvrdohlavější, než berani. Pokud býci vyhodnotí, že rozhodnutí vedoucího je špatné, nikdy se za žádnou cenu nepodřídí. Býci nejsou žádnými ovcemi, které by nutně museli poslouchat vedení na slovo. Zatímco v některých znameních je asertivita více než vítaná, v jiných je spíše nežádoucí. Pro býka bude skutečně těžké najít práci, ve které se bude moci angažovat.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blíženců mají spoustu aktivit, a tak jsou roztěkaní, a nic nedělají pořádně. Díky tomu nemohou nic dotáhnout do konce, což dříve či později začne vadit šéfům, kteří si je pozvou na kobereček a dostanou výstrahu. Jejich výřečnost je vždy nezachrání a je občas považována za drzost.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva neumí vůbec pracovat v týmu. Nemusí se nutně jednat o špatnou vlastnost, ale pokud mají zaměstnání, ve kterém se vyžaduje týmový duch, pravděpodobně v ní příliš neuspějí. Díky nekolegiálnosti lvi nikdy nemohou slavit pracovní úspěch. Jejich osudem je totiž pouze práce na vlastní pěst.