Horoskopy

Těmto znamením hrozí 2024 nevěra: na tyto 4 nevěrníky si dejte pozor!

Těmto znamením hrozí 2024 nevěra: na tyto 4 nevěrníky si dejte pozor!

Sklony k nevěře má hned několik znamení zvěrokruhu. Je proto velmi náročné s některými jedinci být ve vztahu, protože nikdy nevíte, kdy se zblázní, a naruší nevěrou i zdánlivě fungující vztah. Nemáte náhodou partnera v některém z těchto znamení zvěrokruhu? Pak si dejte pozor, protože vám možná hrozí tento rok nevěra!

  • beran
  • blíženci
  • lev
  • střelec

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana mají velmi impulsivní povahu. Taky se rádi tváří, že jsou svobodní, aby jim neunikla žádná příležitost. Ačkoliv jsou poměrně loajálními partnery, občas si ulítnou, a nemají problém partnera podvést. Tento rok mají berani touhu si povyrazit trochu více než obvykle, takže se jim naskytne spoustu příležitostí, kdy mohou udělat osudovou chybu ve vztahu k partnerovi.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou přelétaví jedinci. I ve fungujícím vztahu se poměrně rychle začnou nudit, pokud se dostanou do stereotypu. Navíc chtějí být svobodní a užívat si všechno, co jim život nabízí. Pokud tedy mají partnera, který jim nepovolí uzdu, vezmou nohy na ramena, a to tím nejhorším možným způsobem – prostřednictvím nevěry.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení lva, jsou rádi obdivováni. Milují, když jim osoby, které se jim líbí, padají k nohám. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že lev je loajální partner, opak je pravdou. Lev nikdy neodmítne důkaz touhy a vášně. Tento rok je obzvláště rizikový. Lev už má plný diář akcí, kterých se bude účastnit. Mějte se raději na pozoru!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci nenávidí jakékoliv vazby a pouta. Ačkoliv je ve vztahu, odmítá poslušnost a nevěra mu není vůbec cizí. Neuznává žádná pravidla a dá se považovat za vztahového anarchistu. Střelci jdou naproti každé příležitosti, kdy mohou pravidla porušit, ať to stojí, co to stojí. A tento rok nebude výjimkou.