Horoskopy

Těchto 5 znamení se vám nikdy neomluví: kdo nikdy nepřizná vinu?

Těchto 5 znamení se vám nikdy neomluví: kdo nikdy nepřizná vinu?

Omluvit se za chybu je základem každého dobrého fungujícího vztahu. Někteří to ale vůbec neumí nebo nechtějí dělat. Která znamení zvěrokruhu jsou v omluvách vyloženě špatní?

  • beran
  • štír
  • střelec
  • kozoroh
  • vodnář

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana mají potřebu neustále vyhrávat. Pokud by museli uznat svou chybu, znamenalo by to pro ně, že prohráli. Neradi se omlouvají, protože tím musí přiznat své pochybení a když na věc přijde, omluva jim ani moc nejde. Proto se ze zásady neomlouvají.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou považováni ve vztahu k ostatním spíše za chladné jedince, a pokud se rozhodnou někomu ublížit, rozhodně je to záměr, za který se nebudou omlouvat. Jedinci narození ve znamení štíra jsou také příliš hrdí na to, aby se omluvili, ačkoliv je omluva zrovna na místě.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ačkoliv to nemusí být na první pohled úplně zřejmé, střelci jsou poměrně impulsivní jedinci. Jejich přímost dokáže některé lidi naštvat, ale dokáže také velmi ublížit. Díky tomu se dostávají do konfliktů. Střelci si ale vždy budou stát za svým, protože jen řekli svůj názor, za který se nikdy omlouvat nebudou.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha jsou velmi disciplinovaní a ambiciózní. Díky jejich ctižádostivosti mají občas tendence jít přes mrtvoly. Jenže úspěch je pro ně přednější než cokoliv jiného na světě. Pokud ale někomu ublíží, nemají vůbec sklony k tomu se omluvit a berou to jen jako součást nutných kroků při cestě za úspěchem.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři si odjakživa mysleli, že jsou lepší než ostatní. Nemají vůbec sociální cítění a o všech si myslí, že jsou horší než oni sami. Ke všem přistupují poměrně tvrdě, ale někdy to opravdu přepísknou. Nikdy se ale neomluví, protože jsou přesvědčení o své pravdě.