Horoskopy

Tato 4 znamení vás v roce 2024 mohou zradit: nemáte je ve svém okolí?

Tato 4 znamení vás v roce 2024 mohou zradit: nemáte je ve svém okolí?

Zrada je nejhorší způsob jak zasáhnout city člověka. Zklamání důvěry je tak silný prohřešek, že může nadobro zničit jakýkoliv vztah. Která znamení zvěrokruhu vás mohou v roce 2024 zradit a měli byste si na ně raději dávat pozor?

  • střelec
  • beran
  • kozoroh
  • vodnář

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce mají velmi silné charisma, díky kterému přitahují ostatní lidi jako magnet. Tito jedinci neustále žijí v pokušení, jak se kolem nich motá velké množství lidí. Jejich povaha, kdy se neustále snaží vyzkoušet něco nového, je doslova vyzývá k tomu, aby si vyhodili z kopýtka. Střelci i tento rok budou mít velmi záletnické sklony a nejenže si budou s ostatními psát, možná i zkusí něco víc, čímž se dopustí té největší zrady.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají chuť v roce 2024 zažít zase něco nového, co v nich spustí opětovně životní vášeň. Stereotyp ho ničí a ten se ve vztazích dřív nebo později objeví. Tento rok půjdou vstříc novým zážitkům, přičemž na této cestě bude spoustu nástrah, kterým budou moci někoho zradit. Ačkoliv si budou velmi dobře uvědomovat následky svých činů, pravděpodobně se neudrží a zradí vás.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha se ani tento rok nebudou příliš zdržovat doma, ale spíše na pracovišti. Jak se mění jeho kolegové a on zůstává, vždy je určité riziko, že s narůstajícím počtem hodin, může vzniknout milostný poměr kozoroha s jeho kolegou či kolegyní. Celý rok bude vystaven nástrahám vášně a bude jen otázkou, zda se mu podaří odolat.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři se potřebují neustále posouvat a je pro ně velmi ubíjející, pokud delší dobu zůstávají ve vztahu, který se nikam nevyvíjím. Pokud máte za partnera vodnáře, pak se mějte na pozor, protože vodnář může odejít klidně i ze dne na den.