Horoskopy

Tato znamení si obtížně hledají práci: 3, která mohou mít 2024 problémy

Tato znamení si obtížně hledají práci: 3, která mohou mít 2024 problémy

Hledání rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem je věčný boj a pro některá znamení zvěrokruhu je tato výzva obzvlášť výrazná. Jinými slovy – tato znamení si obtížně hledají práci. Která to jsou?

Tato znamení si obtížně hledají práci

  • Rak
  • Ryby
  • Vodnář

Rak – 22. června až 22. července

Osoby narozené ve znamení Raka se často ocitají v popředí tohoto seznamu, protože jsou mistry v umění nicnedělání. Raci projevují zálibu v klidném a pohodovém životě, libují si v líných ránech, sledování filmů a vychutnávání dobrého jídla.

Zbožňují pohodlí a neuspěchanou domácí relaxaci, takže nasměrovat je do praktických úkolů, ať už doma nebo na pracovišti, se často ukazuje jako náročné. Není tedy divu, že se o ně zaměstnavatelé obvykle příliš neperou.

Ryby – 21. února až 20. března

Když se Ryby rozhodnou oddávat se lenošení, dělají to opravdu důkladně. I když je nutné uznat, že Ryby mají širokou škálu zájmů a při objevování nových věcí mohou být poměrně aktivní, skrývají v sobě i hluboce zakořeněnou pohodlnost.

Péče o sebe má pro Ryby přednost a často jim zabírá více času, než je obvyklé. Upřednostňují svou pohodu, chápou výhody osmihodinového spánkového cyklu a využívají jakýchkoli příležitostí k odpočinku – i kdyby to měl být třeba šlofíček v práci mezi klienty. Už chápete, proč to nemají s hledáním práce právě jednoduché?

Vodnář – 21. ledna až 20. února

V tomto seznamu se překvapivě objevují i Vodnáři. Ačkoli jsou to ve své podstatě pracovití jedinci, kteří věnují značnou energii pomoci druhým, jejich úskalí spočívá v tendenci zanedbávat osobní hranice. Často se ocitají v situacích, kdy veškerou svou energii vynakládají na pomoc druhým a nezbývá jim vůbec žádná na vlastní úkoly a povinnosti.

Někdy proto bývají zaměstnavateli vnímání jako líní. Ovšem ona lenost je ve skutečnosti projevem vyčerpaných energetických zásob, které jsou důsledkem nadměrného vynakládání vlastních sil ve prospěch druhých. Pokud tedy chtějí získat opravdu dobrou práci, musí se pokusit tyhle své sklony udržet na uzdě.