Horoskopy

Tato 4 znamení potkají 2024 nové přátele: patříte mezi ně?

Tato 4 znamení potkají 2024 nové přátele: patříte mezi ně?

V životě potkáváme mnoho lidí, ale jen někteří z nich se stanou našimi přáteli. Tento rok si pro některé vyvolené jedince přichystal příjemná setkání a co víc, někteří si v těchto setkání najdou nové přátele. Která znamení zvěrokruhu potkají nové přátele a patříte mezi ně?

  • blíženci
  • lev
  • váhy
  • střelec

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blíženců jsou sami o sobě velmi přátelští jedinci. I tento rok se jim do života dostanou noví lidé, kteří budou velmi zajímaví. Blíženci sice jdou společnosti lidé naproti, ale v tomto případě půjde o skutečně náhodné setkání. Tento člověk jim nabídne něco, co dosud ještě nepotkali. A že potkali už mnoho lidí. Blíženec si tohoto nového přítele naopak získá zase výborným smyslem pro humor.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev se rád seznamuje s novými lidmi. Dělá mu totiž dobře, že se může neustále chlubit, což po čase každého začne nudit, a tak se lvovi začne vyhýbat. Tento rok ale lev potká jedince, se kterým jako by neměl najednou potřebu soutěžit o pozornost. Vznikne velké přátelství, které vydrží pravděpodobně dlouhá léta.

Váhy (23. září – 23. října)

Jedinci narození ve znamení vah jsou velmi okouzlující. Navíc jsou velmi společenští a ví, jak se mají chovat. Díky své povaze nikdy neřeknou nic nevhodného a mají tak všechny předpoklady, aby si i tento rok našli nové přátele.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ačkoliv jsou střelci velmi přímý, což nesnese každý, nemají problém navazovat nová přátelství. Jsou velmi otevření novým zážitkům, díky čemuž nemají problém navazovat kontakty s novými neznámými. Mají skvělý smysl pro humor, kterým si každého získají. Tento rok si na svých cestách znova najdou nové přátele, se kterými bude dlouho udržovat kontakt.