Horoskopy

Tato 3 znamení může čekat v roce 2024 zkouška partnerství

Tato 3 znamení může čekat v roce 2024 zkouška partnerství

Nedostatek pochopení, ale také žárlivé scény mohou vést k velkým problémům ve vztahu. Která znamení zvěrokruhu budou mít tento rok největší trable v lásce?

  • lev
  • štír
  • kozoroh

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou zaměření spíše na sebe a mají příliš velké ego, což vede k tomu, že je pro ně těžké přiznat pochybení. To vede k častým konfliktům, s jejich partnerem. Tento rok se konflikty postupně začnou vyostřovat více a více a vztah lva tak projde velkou zatěžkávací zkouškou. Je jen na nich, jak tato zkouška dopadne, protože musí dojít k uvědomění, že pýcha není cesta a měli by slevit ze svých nároků. Jinak jim partner uteče, protože sobeckost a ego lva se nedá dlouhodobě zvládat.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři by se měli zamyslet nad tím, jestli svému partnerovi věří nebo ne. Neustále podezřívání a žárlivé scény jejich partnera doslova ubíjí. Cítí se být neustále pod kontrolou štíra a musí kolem něj našlapovat potichu, aby se ho náhodou nějak nedotkli. Štíři by měli trochu povolit otěže a partnera tolik nesvazovat. To, že partnerovi budou určité činnosti zakazovat, jen povede k tomu, že se budou cítit utlačovaně, což může vést v konečném důsledku jen k zániku vztahu.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení kozoroha, by si měli jasně seřadit své priority. Chápeme, že jejich prioritou je především dosahování cílů, avšak je tak pro ně stejně důležitý partnerský vztah. Dlouhé zdržování do noci, zvedání pracovních hovorů i ve volném čase, to vše partnera rozčiluje, protože se necítí nikdy privilegovaný. Pokud je na to upozorní, měli by se nad tím zamyslet, protože by se taky jednoho dne mohlo stát, že se vrátí pozdě domů a partner už tam nebude. A tento rok je pro kozorohy nejrizikovější.