Horoskopy

Tato znamení mají prořízlou pusu: 4 jedinci, kteří se nebojí nic říct

Tato znamení mají prořízlou pusu: 4 jedinci, kteří  se nebojí nic říct

Jste ten typ člověka, který má tzv. co na srdci, to na jazyku? Nedělá vám problém říci svoji aktuální myšlenku? Nebo se spíše držíte zkrátka? Tato znamení mají prořízlou pusu. Patříte k nim?

Tato znamení mají prořízlou pusu

Někteří lidé řeknou vše, co jim zrovna přijde na mysl. Někdy to vypadá, jako by jejich slova neprocházela nějakou vnitřní cenzurou. Stane se tak, že svými slovy ublíží nebo řeknou něco, co se v danou chvíli nehodí. Tato znamení mají prořízlou pusu. Jste mezi nimi i vy?

  • Blíženci
  • Štír
  • Panna
  • Střelec

Blíženci

Blíženci jsou opravdu jako neřízená střela. Jestli je nějaké znamení zvěrokruhu, které toho opravdu hodně namluví a jen málokdy je uvidíte mlčet, pak jsou to právě Blíženci. Nemají potíž dát se do hovoru prakticky s kýmkoli a na jakékoli téma. Klidně vám do očí řeknou, co si o vás myslí, i kdyby to znamenalo, že vás tím urazí.

Štír

Štíři jsou sice tajemné znamení, které se ve většině případů drží zpátky, ale jakmile se s nimi odstanete do křížku, se zlou se potážete. Štírům nedělá problém druhým narovinu říci, jaký na ně mají názor. A jelikož těmto lidem nezáleží na tom, co si o nich ostatní myslí, absolutně se nepozastaví nad tím, jestli vám svými slovy ublíží.

Panna

Lidé narození ve znamení Panny hodně rády kritizují. V jejich životě musí být všechno perfektní a do detailu dokonalé. Jakmile lidé v jejich okolí do téhle škatulky nezapadají, dají jim to dost jasně najevo. A při své kritice si rozhodně neberou servítky.

Střelec

Není se čemu divit, že mezi znamení s prořízlou pusou, patří také Střelci. Ti celým svým životem proplouvají stylem „do všeho po hlavě“, proto kolikrát nepřemýšlí nad tím, co vám zrovna řekli a jestli se to v danou chvíli hodilo.