Horoskopy

Tato 3 znamení jsou často obklopena falešnými lidmi: nejste mezi nimi?

Tato 3 znamení jsou často obklopena falešnými lidmi: nejste mezi nimi?

Ne každý má právě čisté úmysly. Jistě i z vlastní zkušenosti víte, že někteří lidé se „nalepí“ na druhé s falešným cílem získat trochu slávy a úspěchu sami pro sebe. Jiní se zase tváří, že jsou vašimi přáteli a v nestřeženém okamžiku vás metaforicky bodnou do zad. Pokud se u vás tento pocit objevuje opětovaně, možná patříte mezi znamení zvěrokruhu, která taková individua přitahují. Tato znamení jsou často obklopena falešnými lidmi. Zjistěte s námi, zda patříte mezi ně.

Kozoroh

Osobnost Kozorohů je oslnivá. Daří se jim v osobním životě, ale především si budují slibnou kariéru. Jsou velmi ambiciózní a mají sílu „vytáhnout“ nahoru i své podřízené nebo kolegy. Proto by se Kozorozi měli mít dostatečně na pozoru. V jejich okolí se totiž jistě nachází nějaký falešný had, který zneužívá jejich schopnosti a postavení pro vlastní prospěch.

Blíženci

U Blíženců platí rčení „svůj k svému“. Najdete je totiž na tomto seznamu, i na tom opačném. Patří mezi nejvíce falešná znamení, a stejně tak i mezi znamení zvěrokruhu nejčastěji obklopená falešnými lidmi. Jsou rozpolcení a rozporuplní. Nechybí jim komunikativnost a přátelské vystupování. Ochotně naslouchají problémům druhých a nejdou daleko pro pomoc.

Nikdy se ale nemůžete plně spolehnout na jejich důvěryhodnost. Je běžné, že Blíženec v jednu chvíli citlivě naslouchá vašim potížím a hned v druhé chvíli vaše niterní tajemství vynese na světlo. Ba co hůř? Použije jej proti vám. Lidé narození ve znamení Blíženců ale přitahují přesně takové typy. Jsou zvyklí na falešný způsob jednání, a proto není s podivem, že k němu sami také inklinují.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva přitahují ty s nečestnými úmysly. Sami Lvi totiž touží po obdivu a pozornosti. Dost často se díky své zářivé osobnosti propracují na vrchol. Tam na ně ale číhají paraziti. Lidé s falešnou motivací být na oko nápomocní. Ve skutečnosti je však žene touha se přiživit na Lví slávě. Nyní už víte, že tato znamení jsou často obklopena falešnými lidmi. Patříte mezi ně?