Horoskopy

Tato znamení by si v roce 2024 měla dávat pozor na své okolí

Tato znamení by si v roce 2024 měla dávat pozor na své okolí

Mít se na pozoru je vždy na místě, ale pro některé jedince si rok 2024 přichystal opravdové nástrahy, před kterými by měli být na pozoru. Která znamení zvěrokruhu by si měla dávat pozor na své okolí nenechat se jen tak zneužívat?

  • rak
  • panna
  • ryby

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka by si skutečně měli dát pozor na to, komu otvírají svá srdce. Odpouštění je sice jejich skvělá vlastnost, ale ne každý si odpuštění zaslouží. Obzvláště pak ve chvílích, kdy vám ubližují znova a znova. Takových lidí v průběhu roku potkají více než dost, takže by se měli mít na pozoru, aby jim někdo nebodl kudlu do zad nebo je zbytečně nezneužíval. Možná by si měli udělat trochu pořádek v kontaktech.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny by se měli mít skutečně na pozoru ve všech vztazích, které tento rok navážou. Ačkoliv bude pro ně, co se týče kontaktů velmi hojný, ne každý s nimi bude mít dobrý úmysl. Panny by si tedy měly skutečně dobře rozhodnout, komu se svěří s pro ně osobnějšími věcmi a se kterými lidmi budou komunikovat na úrovni zdvořilostních frází. Pokud se rozhodnou špatně, budou toho pravděpodobně hořce litovat.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb mají v zásadě velmi toxické vztahy, a to se naplno projeví v jejich milostném životě. Rozhodovat se na základě srdce a intuicí je velmi důležité, ale nezapomínejte používat také hlavu. Zvažte všechny klady a zápory vztahu, který z dlouhodobého hlediska nefunguje, protože rok 2024 je pro tento vztah zásadní a může všechno změnit. Chcete být celý život puťka nebo konečně vykvetete po boku někoho, kdo si vás bude více vážit?