Horoskopy

Tato znamení nejsou nikdy spokojená: těmto 4 se nezavděčíte

Tato znamení nejsou nikdy spokojená: těmto 4 se nezavděčíte

Poděkování, ocenění nebo vlídné slovo nemají nevděční jedinci ve svém slovníku. Vlastně ani nevědí, co to znamená. Považují tyto projevy za slabé a nevyzrálé. K vašim projevům laskavosti se postaví nezaujatě a odtažitě. Za dobře odvedenou práci vás nepochválí, naopak vám naloží ještě víc povinností. Nespokojený postoj k životu, je silně ovlivněný datem narození. Toto jsou 4 znamení, která spokojenost a vděk do vínku naděleno nedostala.

Blíženci

21. 5. až 20. 6.

Rozdvojená povaha Blíženců z nich na jednu stranu činí optimistické a společenské jedince. Na druhou stranu je v soukromí trápí značná dávka nejistoty a pochybností o vlastních schopnostech. Skrývají své pocity i názory, protože se bojí, že je okolí odsoudí. Proto nejsou nikdy spokojeni s chováním či prací druhých, protože si nejsou jisti ani sami sebou. 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny milují přesnost a preciznost. Nesmíte nikdy zpochybňovat jejich názory, jinak jednají defenzivně. Kladou na sebe vysoké nároky a to stejné čekají od svého okolí. Proto nemohou být nikdy spokojené, jelikož nikdo nebude nikdy dosahovat jejich vysokých standardů, ani ony samy. 

Štír

23. 10. až 21. 11. 

Štíři nebudou nikdy spokojení, protože jedná impulzivně a zbrkle. Neumí přijmout zodpovědnost za svůj život. Jsou to mistři klamu, takže těžko odhalíte jejich rozpoložení a nespokojenost. Ta souvisí s jejich nízkou sebeúctou. 

Kozoroh

22. 12. až 21. 1.

Kozorozi touží neustále po něčem navíc. Nikdy nejsou spokojení. Očekávají od sebe ten nejlepší výkon, když se něco nepovede podle plánu, jsou nespokojení a podráždění. To se projevuje v jejich osobním i pracovním životě. Spoléhají sami na sebe a neumí si říct o pomoc. Na ostatní to působí necitlivě až arogantně.