KrásaKrása a móda

Světle modré nehty a možnosti jejich úpravy. Těchto 5 nápadů vás nadchne

Světle modré nehty a možnosti jejich úpravy. Těchto 5 nápadů vás nadchne

Dbáte na upravené ruce? Děláte dobře. Mnoho lidí si neuvědomuje, že ruce dělají dojem. Stačí někomu jen podat ruku a rázem si o vás udělá obrázek. Proto mnoho žen o své ruce a nehty pečuje. Uvažujete, že si necháte udělat světle modré nehty? Pak vás inspirujeme několika nápady na jejich úpravu. Vyberte si!

Světle modré nehty – inspirujte se

Modrá je dobrá – tuto hlášku zná snad úplně každý. A světle modré nehty budou vašim rukám slušet. Pokud nevíte, jakým směrem se vydat, inspirujete se některým z těchto stylů:

  • Cute baby blue
  • Světle modré ombré
  • Třpytky kam se podíváš
  • Modrá plus bílá
  • Kulatá modrá francie

Cute baby blue

Baby blue je jemná světlounce modrá barva. Působí roztomile, ne nadarmo si tedy tento odstín vysloužil označení „baby blue“ – je jako stvořený pro miminka. Bude ale krásně slušet i vašim nehtům, které díky této barvě vyniknou.

Světle modré ombré

Asi se budeme opakovat, ale ombré styl je velmi populární. Objevuje se na vlasech, objevuje se také na nehtech. Nehty přechází z jemně modrého odstínu do bílé, což vytváří opravdu zajímavý a na pohled líbivý efekt.

Třpytky kam se podíváš

Vaše světle modré nehty můžete směle zkombinovat se třpytkami. Světle modrá a třpytky – to jde dost dobře k sobě. A je jedno, jestli zvolíte variantu, kdy budou čtyři nehty na ruce světle modré a jeden laděn do třpytek, nebo jestli třpytky přenesete na všech deset prstů.

Modrá plus bílá

Bílá barva se hodí úplně ke všemu, proto nikoho nepřekvapí, že si sedne i se světle modrou. Napadá nás například varianta tří světle modrých nehtů (palec + ukazováček + malíček) a dvou nehtů laděných do bíla (prostředníček + prsteníček). Tyhle dvě barvy samozřejmě můžete zkombinovat i jinak.

Kulatá modrá Francie

Nechte si své světle modré nehty sladit do stylu Francie. Jenže pozor – většina z nás považuje za klasiku rovnou francouzskou manikúru. My ale radíme vydat se cestou kulaté Francie, díky které vaše nehty zazáří.