Další

5 tipů na stylové velikonoční dekorace v roce 2023

5 tipů na stylové velikonoční dekorace v roce 2023

Háčkované čepičky na vajíčka

Chcete být o Velikonocích trendy a nebaví vás zdobit každý rok vajíčka stejným způsobem? Vyzkoušejte letos stylové háčkované čepičky na vajíčka. Jakmile vajíčkám nasadíte čepici, poté už bude stačit pouze nakreslit černou permanentní fixou očička, pusu a noc. Tímto způsobem budete mít na stole opravdu výjimečnou a stylovou velikonoční dekoraci, která zaujme každého koledníka.

Nejste zdatní v háčkování a pletení? Podívejte se na místní bazary na sociálních sítích nebo internetové e-shopy a objednejte si tyto čepičky už hotové. Jestliže chcete vyzkoušet uplést čepičky sami, na internetu najdete spoustu návodů, které vám krok za krokem poradí.

Velikonoční minimalismus

Jste příznivci životního stylu ve jménu minimalismu a z velkého množství velikonočních dekorací se vám točí hlava? V tom případě letos dekorujte svůj domov v minimalistickém velikonočním stylu. Jak na to?

  1. Utřete prach z míst, kde budete chtít umístit velikonoční dekoraci – my si vybíráme parapet.
  2. Na parapet položte vázu, do ní nakupte tulipány ve veselých barvách a okolo vázy položte pár dřevěných velikonočních dekorací, jako jsou dřevění zajíčci nebo slepičky.
  3. Stylová a minimalistická velikonoční nálada rázem přichází do vašeho domova a tulipány rozzáří každou místnost!

Věnec na dveře

Na Vánoce jsou viditelné na každém rohu dekorace a vánoční věnce se staly zvykem. Proč letos nepověsit na dveře velikonoční věnec místo toho, abyste čekali na Vánoce? Vyrobíte si věnec sami nebo se vydáte do obchodu či květinářství pro hotový výrobek? Je to na vás. V každém případě se však můžete těšit na příjemnou jarní atmosféru, kterou velikonoční věnec dodá vašemu domovu.

Velikonoční textil

Vyzdobte si svou kuchyň tak, abyste dekorace mohli zároveň i používat. Jak? Kupte si kuchyňskou chňapku a bavlněné utěrky s velikonoční tématikou. Při každém vaření se na vás bude usmívat veselý zajíček nebo roztomilé kuřátko.

Velikonoční porcelán

Ano. Velikonoce si můžete vychutnávat i na talíři a to tak, že si zakoupíte porcelánovou sadu s velikonoční tématikou. Pití ranní kávy a konzumace snídaně bude o poznání pozitivnější.