Krása a módaMóda

Stylové a pohodlné domácí oblečení pro ženy nad 50 let: Jak se cítit skvěle i doma

Stylové a pohodlné domácí oblečení pro ženy nad 50 let: Jak se cítit skvěle i doma

Oslavila jste nedávno padesátku, na crop top už se necítíte, avšak květinovou šatovku nebo upatlanou zástěru na sobě doma mít také nechcete? Poradíme vám, jaké oblečení vybrat na doma, abyste se cítila pohodlně a přitom vypadala k světu.

Basic kousky

Základem vašeho šatníku na doma může být tzv. basic oblečení (jednoduché, bez zdobení a bez potisků). Doporučit můžeme klasická bavlněná trička s dlouhým i krátkým rukávem. Pokud je vám doma často zima, skvěle se tato trička kombinují například s cardiganem, který přes ně jen přehodíte.

Na nohy oblékněte volnější kalhoty, konkrétně můžeme doporučit bavlněné nebo lněné. V kombinaci s upnutějším tričkem budou vypadat skvěle.

Svetry a legíny

Na domácí nošení jsou vhodné i legíny v kombinaci s delšími tričky nebo svetry. Barvy jednotlivých kousků můžete volit podle vlastních preferencí

Tip pro vás: Legíny na doma kupujte vždy raději klasické bavlněné. Sportovní legíny se na domácí nošení příliš nehodí, nejsou tak pohodlné.

Košile a halenky

Patříte mezi ženy, které se rády i doma oblékají elegantně? Volte jednoduché basic košile v kombinaci s elegantnějšími kalhotami. Obléknout si můžete i volnější šaty, v létě sukni s halenkou.

Další užitečné tipy:

  • Je vám doma zima na nohy? Vyřeší to fleecové nebo vlněné ponožky.
  • K vaší domácí pohodě zaručeně přispějí i pohodlné papuče nebo pantofle, ideálně ortopedické.
  • K večernímu sledování televize si pořiďte župan. Hodit se vám bude i večer, když vylezete ze sprchy.