Další

Střihy intimních partií: trendy v „podkalhotkové“ módě

Střihy intimních partií: trendy v „podkalhotkové“ módě

Průzkumy naznačují, že až 70 % žen dbá o úpravu svých intimních partií a nějakým způsobem se na těchto místech holí. Věřte tomu nebo ne, ale i střihy intimních partií podléhají určitým trendům. Co je in právě teď a jakými způsoby se „tam dole“ můžete upravovat?

Znáte moderní střihy intimní partií?

I holení intimních partií má nějaká pravidla a zároveň podléhá trendům, které se co chvíli mění. I když je pravda, že styl „na přírodno“ se v poslední době opět dostává do módy a zalíbení v něm nachází stále více žen, mnoho z nich i nadále dává přednost holení.

Pokud i vy patříte k ženám, které mají raději upravený klín, inspirujte se v našem článku zajímavými střihy, jež si lze v rámci „podkalhotkové“ módy aplikovat.

Brazilský sestřih

Pokud se necháte inspirovat brazilským stylem, všechny chloupky budou muset pryč. Právě tím je totiž tento styl proslulý. Oholení tzv. dohladka si ale vyžaduje mnohem více údržby, protože chloupky už druhý či třetí den po oholení začnou opět škrábat. Zde je pak možnost zvážit profesionální depilaci za pomoci vosku nebo cukrové pasty.

Proužek

Jednoduchý, leč přesto mezi ženami poměrně populární střih intimních míst. Přezdívá se mu také přistávací dráha. Tento střih spočívá v tom, že si chloupky v klíně zastřihnete do úzkého proužku vedoucího od podbřišku až těsně nad klitoris.

Srdíčko

Mezi populární střihy intimních partií patří také srdíčko – tedy chloupky upravené do tvaru srdce. Ano, je to sice náročnější na „výrobu“, chce to určitý cvik při práci s žiletkou, ale výsledkem zaručeně překvapíte svého partnera. Chcete-li si práci usnadnit, můžete si vytvořit nebo koupit šablonu, se kterou to přeci jen bude o něco jednodušší.

Diamant

Mezi střihy intimních partií nesmí chybět ani diamant – sestřih pro ženy, které chtějí ukázat, že pod kalhotkami ukrývají skutečný poklad. I zde si lze práci usnadnit šablonou, je to střih vyžadující cvik i trochu trpělivosti, ale výsledek bude stát za to.