Další

Spřízněná duše podle znamení: která znamení si rozumí nejvíce?

Spřízněná duše podle znamení: která znamení si rozumí nejvíce?

Říká se, že každý z nás má někde na světě někoho, kdo je jeho spřízněnou duší. Můžeme mít desítky kamarádů a známých, ale je jen jedna osoba, se kterou jsme spojeni mnohem hlouběji. Ať už tomuto názoru věříte nebo ne, možná vás pokouší zvědavost, kdo je třeba vaše spřízněná duše podle znamení. Pojďme to zjistit!

Spřízněná duše podle znamení, aneb kdo k sobě pasuje?

Kdo je vaše spřízněná duše podle znamení? A co to ta spřízněná duše vlastně je? Podle definicí je to někdo, s kým si rozumíte od prvního okamžiku, kdy jste se potkali. Je to osoba, ke které máte od samého začátku silné pouto. Hluboký vztah. Někdo, kdo vám rozumí i bez jediného slova a u koho se cítíte bezpečně.

A jak tedy poznat, kdo je spřízněná duše podle znamení zvěrokruhu? Podívejte se na znamení, která jsou si vzájemně velkými životními parťáky.

Rak a Štír

Obě dvě znamení zvěrokruhu jsou velmi vášnivá a zároveň emocionální, proto si tak dobře rozumí. Mezi Rakem a Štírem vzniká velmi intenzivní vztah s hlubokými emocemi. Obě znamení zažívají podobné typy nálad, vzájemně si rozumí, dokáží se podpořit.

Kozoroh a Býk

Pro Kozorohy je spřízněná duše podle znamení osoba narozená ve znamení Býka. Loajální znamení zvěrokruhu, jsou to znamení milující a mají stejný smysl pro humor. Starají se o druhé, vzájemně se motivují a posunují kupředu ke svým cílům.

Beran a Lev

Zatímco berani jsou silnější osobnosti, Lvi jsou naopak jemnější a jejich spojení obě tyto vlastnosti krásně vyvažuje. Obě znamení jsou typická svou životní vitalitou, mají mnoho energie. Jsou vášnivá a konkurenceschopná.

Ryby a Střelec

Jste člověk narozený ve znamení Ryb a zajímá vás, kdo je vaše spřízněná duše podle znamení? Odpověď zní: Střelec. Tato dvě znamení se vzájemně povzbuzují, skvěle si spolu rozumí, ve vzájemné společnosti se vždy dobře baví. Mají pocit, jako by se znali celý život.