Cviky a vybaveníKrásaKrása a módaZdraví

Špeky na zádech: Zbavte se jich pomocí těchto 4 způsobů

Špeky na zádech: Zbavte se jich pomocí těchto 4 způsobů

Jak se zbavit špeků na zádech jednou provždy? Na výběr máte z několika možností k odstranění tuku a je na vás, kterou si vyberete.

Invazivní liposukce

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak se zbavit špeků na zádech, avšak jako každý chirurgický zákrok je také rizikový (mezi nejčastější rizika patří pomalé hojení pooperační rány, bolest, citlivá reakce na anestetikum nebo infekce v ráně). Špeků na zádech vás však zbaví hned a jednou provždy. Dnes je již možné podstoupit tento chirurgický zákrok pouze v lokální anestezii.

Liposukci zad můžete podstoupit na mnoha klinikách v České republice nebo také v zahraničí. V poslední době je velmi oblíbená plastická turistika, což znamená cestování za plastickými chirurgy napříč světem. Nejoblíbenější země je Turecko.

Změna stravy

Pokud budete chtít zhubnout špeky na zádech svépomocí (což je nejlepší a nejzdravější volba), budete se muset zaměřit na kompletní změnu vašich stravovacích návyků, protože tuk ze zad budete hubnout společně s celým tělem. Není tedy možné zaměřit se pouze na zhubnutí špeků na zádech (na rozdíl od liposukce).

Naučte se jíst v pravidelných intervalech několikrát denně a konzumujte menší porce jídla. Přidejte do svého jídelníčku ovoce a zeleninu, zatímco se vyhnete fast foodům a podobným nezdravým záležitostem.

Dostatek pohybu

Souběžně se změnou stravy zařaďte do svého života pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu a jakmile si začnete všímat úbytku váhy, přidejte také silová cvičení a zaměřte se na oblast vašich zad.

Pozitivní mysl

A v neposlední řadě je velmi důležité udržet si pozitivní mysl a dobrou náladu, ať už se ve svém životě pustíte do jakékoliv změny.

Díky pozitivním myšlenkám vám vše půjde jednodušeji a kila půjdou rychle dolů včetně špeků na zádech. Nezoufejte a představte si při pohybu samu sebe jako novou a štíhlou bytost, protože vaše vizualizace vám pomůže k rychlejšímu dosažení vámi vytouženého výsledku a nové hubené vy na sebe nenechá dlouho čekat!