Krása a módaMóda

Šaty nadměrné velikosti: kde sehnat nejlepší modely na léto 2024?

Šaty nadměrné velikosti: kde sehnat nejlepší modely na léto 2024?

Každý jsme nějaký a není cílem nebo v možnostech všech dosáhnout velikosti XS. Některé ženy jsou velmi spokojené ve svém plus size těle, jiné se s ním musí naučit žít. A to přinejmenším do doby, než se jim podaří dosáhnout vysněné figury. Ať tak či tak, ať na krátko, nebo na trvalo, ať dobrovolně, nebo protože není jiného zbytí, potřebují se i ženy plnějších tvarů oblékat.

A proč by tak nemohly činit elegantně a krásně? Styl a sex apeal se nutně neodvíjí od rozměrů našeho oblečení, ale naší schopnosti umět svá kila navíc nosit jako dáma. I ženy velmi kyprých tvarů mohou být nádherné. To dokládají nejen všechny plus size modelky, ale vhodné příklady máte jistě i ve svém okolí.

Kupte si ty nejkrásnější plus size šaty!

Šaty nadměrných velikostí se nesnadno shání. Mnoho značek totiž ve svém číslování končí u velikost XL maximálně XXL. A to je pro ženy skutečně plných tvarů často málo. Naštěstí se v posledních letech doslova roztrhl pytel s kolekcemi přímo zaměřenými na větší velikosti. Kromě toho, že konečně nabízí ženám větších rozměrů oblečení, které jim padne, mají i střihy, které lépe pasují objemnějším postavám.

Dámské oblečení pro plnoštíhlé až do velikosti 4XL najdete v nabídce značky H&M a stejně široké možnosti nabízí i značka Sinsay. V nabídka Sinsay se skládá z mnoha skutečně kouzelných šatů, které budou vaší plnoštíhlé postavě prokazovat tu nejlepší službu, a často je seženete už za pár set korun.

V podobné cenové relaci najdete nabídku pro plnoštíhlé i v obchodě Gate, kde číslování končí velikostí 52. Oblečení pro ženy plnějších tvarů promuje i Lindex. Zde je však jako problematické potřeba zmínit jeden problém. Převážná většina jejich modelů, je nafocená na běžných štíhlých modelkách, což velmi stěžuje online nákup.