Krása a módaNehty

Rudé nehty: nestárnoucí klasika, která ohromí i v roce 2024

Rudé nehty: nestárnoucí klasika, která ohromí i v roce 2024

Rudé nehty patří bezesporu mezi klasiku, která neztrácí efekt ani působením zubu času. Byly trendy již od dvacátých let minulého století, kdy byl právě červený lak jednou z mála dostupných barevných variant, a různé odstíny rudé jsou často k vidění i v současnosti.

Technologie se za více než jedno století moderní historie lakování nehtů sice podstatně proměnily a dnešní laky se nedají porovnávat s těmi minulými, rudé nehty jsou ale hitem stále. Jsou symbolem ženskosti a sex appealu.

Jaký odstín vybrat?

Červených laků i gel laků je na trhu spousta, což vychází z jejich obrovské obliby. Jak si ale vybrat ten nejlepší? To je těžká otázka i úkol. Asi jako při vybírání dokonalé rtěnky. Každá žena by měla respektovat svůj barevný typ, jelikož pro teplejší barevné typy jsou vhodnější teplejší odstíny rudé. Zatímco pro studené barevné typy je důležité vyhýbat se teplým tónům.

Dokonalé odstíny pro teplé barevné typy

Pro teplé barevné typy se skvěle hodí odstín 100 z řady easy & SPEEDY od privátní značky drogerie DM trend !t up. Vyzkoušet můžete i odstín 60 Really Red od Essie nebo 714 A Spritzzz z řady 60 Second od značky Rimmel.

  • lak na nehty easy & SPEEDY 100 od značky trend !t up
  • essie Nail Polish – 60 Really Red
  • Rimmel 60 Seconds Super Shine v odstínu 714 A Spritzzz

Dokonalé odstíny pro studené barevné typy

Studené barevné typy zase ocení odstín To Shine 220 od značky Miss Sporty nebo caught on the red carpet od značky Catrice. Pokud však toužíte po přírodnější variantě, pak sáhněte po veganském laku od značky OZN v odstínu Halal 11.

  • Miss Sporty lak na nehty odstín To Shine 220
  • Vegan lak na nehty – Halal 11 od značky OZN
  • lak na nehty caught on the red carpet 03 od značky Catrice