Krása a módaPleť

Rozjasňující korektor pod oči: vše co potřebujete vědět

Rozjasňující korektor pod oči: vše co potřebujete vědět

Říkáte si, proč používat rozjasňující korektor pod vaše oči nebo jak vybrat ten nejlepší? A zda je lepší tekutý nebo tuhý? Zjistili jsme pro vás veškeré informace a vy si je můžete přečíst právě teď! Jako bonus jsme do článku přidali také 1 TOP korektor, který můžete v současné době najít v českých drogeriích.

Proč používat rozjasňující korektor pod oči?

Jednoho by hned tak nenapadlo, proč je korektor tak důležitý a ve skutečnosti se vůbec nedivíme tomu, že někdo korektor používá místo make-upu!

  • Nejlepším pomocníkem se rozjasňující korektor stává tehdy, jakmile máte potíže s tmavými kruhy pod očima. Dokáže je dokonalé skrýt, celou oblast rozzářit a dokonce také zjemnit!
  • Korektor dokáže také zmírnit otoky pod očima, které máte po probuzení. Vyberte si takový produkt, který má složky proti otokům zahrnuté ve složení výrobku.
  • Dodá svěží vzhled. Doslova uslyšíte, že vám někdo ráno řekne, jak svěže dnes vypadáte!

Tuhý nebo tekutý korektor?

To záleží zcela na vás a na vašich preferencích. Všeobecně se doporučuje používat tuhý korektor k zakrytí větších nedokonalostí, zatímco tekutý korektor k zakrytá těch nejméně viditelných.

Často se však stává, že vám může vyhovovat opak a například tekutý korektor budete používat k zakrytí nedokonalostí na téměř celém obličeji!

Důležité je korektor správně aplikovat

Ať už si vyberete jakoukoliv možnost, nezapomeňte na správnou techniku aplikace vašeho korektoru, abyste se vyhnuli nevzhledným stopám nebo jemným vráskám (zejména pod očima).

Je důležité korektor aplikovat pomocí jemného poklepávání konečků prstů (předem dobře umytých) nebo houbičky. Nikdy korektor (zejména pod očima) pouze neroztírejte!

Korektor Infaillible More Than Concealer 

Mezi naprosto TOP výrobky dostupné v drogeriích patří tekutý korektor od značky L’Oréal Paris, který dokáže perfektně zakrýt nedokonalosti a pleť zanechává hedvábně čistou.

Pokud vás neodradí vyšší cena (cca 339 Kč bez akce), neváhejte s jeho pořízením.