Horoskopy

Riskující znamení zvěrokruhu: tato 3 milují riziko!

Riskující znamení zvěrokruhu: tato 3 milují riziko!

Milujete dobrodružství? Představa skvělé dovolené pro vás zahrnuje seskok padákem, lyžování mimo sjezdovku nebo sjíždění divoké řeky? Pak možná patříte mezi riskující znamení zvěrokruhu! Ty vyhledávají dobrodružství a adrenalin je jejich oblíbená droga. Pro tyto lidi je nesmírně náročné dlouho setrvávat v klidu. Být zavření doma a chodit pouze do kanceláře? To se velmi blíží jejich představě pekla. Patříte k nim i vy?

Beran

Mezi nejčastěji riskující znamení zvěrokruhu patří bezesporu Berani. Jejich povaha je horkokrevná, a proto milují jakékoli dobrodružství. Rádi cestují, ale válení se po pláži není právě jejich šálkem čaje. Potřebují místo své dovolené pořádně poznat a touží se seznámit s místními obyvateli. Nové věci zkouší s nadšením a stereotyp je ubíjí. Ke svému štěstí potřebí vzrušení a pokud jej nemají, začnou se brzy nudit.

Kozoroh

Kozorozi primárně nevyhledávají risk ale cestování. Než dovolenou s cestovkou raději upřednostní vyjet do cizí země takzvaně „na vlastní pěst“. Stejně jako Berani i Kozorozi milují poznávání cizích kultur. Patří mezi nadšené baťůžkáře, které potkáte, jak chodí po horách. Taková cesta je pro pravým a nefalšovaným odpočinkem. Nepotřebují se nic nového učit nebo zkoušet dosud nepoznané věci. Trocha nepohodlí a lehkého nebezpečí ale není Kozorohů rozhodně cizí.

Vodnář

Vodnáři jsou zpravidla velmi společenští. Nejlépe se zabaví ve skupině svých přátel, a proto je jen tak nepotkáte, jak cestují sami. Milují adrenalinové zážitky, ale ještě víc, když se o ně mohou s někým podělit. Rádi vypráví o svých dobrodružstvích. Nevyhledávají luxusní hotely ani nepotřebují cestovat první třídou. Prim u nich hrají zážitky. A čím víc jich za jeden rok stihnou, tím lépe. Nevadí, že se musí popasovat s nějakým tím nepohodlím.