Horoskopy

Puntičkáři podle znamení: tato 4 musí mít vše pod kontrolou

Puntičkáři podle znamení: tato 4 musí mít vše pod kontrolou

Pořádkumilovnost a pečlivost jsou chvályhodné vlastnosti. Někdy však dokážou pořádně vyvést z míry a dohánět druhé k šílenosti. Musíte vy nebo vaše polovička mít vše tip ťop, vždy musíte mít pravdu nebo vytíráte několikrát denně a dalo by se u vás jíst z podlahy? Tak to nejspíš patříte mezi 4 největší puntičkáře zvěrokruhu.

Beran 

21. března – 20. dubna

Berani patří k mistrům ve svém oboru, proto mají pocit, že všechno vědí nejlépe a mohou druhé poučovat nebo ponížit. Jejich úhel pohledu je ten jediný správný a vše sami zvládnou nejlépe. V tom tkví jejich pedantství a puntičkářství.

Panna

23. srpna – 22. září

Panny jsou největší puntičkáři mezi znameními. Chtějí mít vše dokonalé a vyžadují to i po svém okolí, což je pro ně vysilující. Lpění na drobnostech a malichernost je nesnesitelné a má to negativní vliv na jejich partnerské i přátelské vztahy. Ze svých představ však nidky nesleví a každou minutu svého života věnují opravě chyb a nedostatků. Kromě toho jsou extrémně kritické, což ustojí pouze hrstka lidí. Panny jsou proto samotářské, jelikož je všichni kvůli jejich nesmyslnému puntičkářství opustí. 

Váhy

23. září  – 23. října

Toto znamení chce najít rovnováhu ve všech oblastech života, zejména v úklidu. Nepořádek nikomu nestrpí. Jejich domov je vždy úhledný a čistý. Potrpí si na srovnané věci podle barev i velikostí. Mají na vše své osvědčené postupy a nestrpí, aby jim je někdo narušoval nebo je poučoval.

Kozoroh 

22. prosince – 20. ledna

Puntičkářství Kozorohů se týká hlavně jejich kariéry. Mají jasně nalinkovaný profesní život a nesejdou ze své cestičky. Vše v jejich životě má jasně daný řád a pravidla. Nesnáší zmatky a věci na poslední chvíli. Máte chvíli zpoždění? Věřte, že Kozoroh vám to jen stěží odpustí a vždy nezapomene připomenout, že na vás musel čekat.