DalšíHoroskopyZdraví

Problémy podle znamení horoskopu: Proč vás trápí zdraví v roce 2024?

Problémy podle znamení horoskopu: Proč vás trápí zdraví v roce 2024?

Zdraví máme jen jedno, což je léty prověřený fakt. Víte, že jednotlivá znamení mají náklonnost k určitým zdravotním patáliím? Pojďte se podívat, co hrozí zrovna vám.

Beran

Berani jsou díky své horké povaze častěji ve stresu, díky čemuž trpívají bolestmi hlavy a migrénám. Nejlepší je dát svým emocím volný průchod a od stresu se co nejvíce odprostit.

Býk

Býci jsou obecně náchylní k virózám a infekcím. Dejte si proto pozor na teplotní šoky včetně příliž chlazených nápojů a nezapomínejte na pravidelný přísun vitamínů.

Blíženci

Blíženci velice často trpí respiračními onemocněními včetně astma. Vašemu zdravotnímu stavu nepřispívá ani nervosita a úzkost, ke kterým máte sklony.

Rak

Raci jsou velmi emocionální tvorové. Proto velmi často trpí depresí a úzkostí, které přináší řadu neduhů. Mezi ty největší patří problémy s žaludkem, tlak na prsou či obezita následkem zajídání deprese.

Lev

Lvi by si měli dávat pozor především na svou životosprávu a pravidelný pohyb. Sklony k srdečním potížím totiž mohou mít nedozírné následky.

Panna

Panny mají velký sklon poruchám zažívání a bolestem břicha. Proto si dejte pozor na svůj jídelníček a duševní pohodu, které vám mohou jak pomoc se zdravím, tak i uškodit.

Váhy

Váhy mívají problémy zejména s močovou soustavou, s bakteriemi a bolestí s ní spojenou. Nejúčinnější prwvencí tak je dostatek tekutin, hořčík a vápník.

Štír

Štíři velmi často trpí na problémy spojené s pohlavními orgány. Zejména ženy pak velmi často mají silné a velmi bolestivé menstruační cykly, proti kterým bohužel není žádná prevence. Nebojte se tak obrátit na lékaře, který vám poradí léky na bolest.

Střelec

Největší problém střelců bývají záda. Může za to jejich neklid a neustálé těkání. Dobrou prevencí by mohla být například jóga, zatímco v případě bolesti zvažte masáže.

Kozoroh

Kozorozi si musí dávat pozor na své kosti. Pokud totiž nebudou mít dostatečný přísun vápníku a nebudou cvičit, hrozí jim řídnutí kostí a jejich zlomeniny.

Vodnář

Vodnáři mají slabost ve zdraví hned v několika směrech. Nejvíce však trpí na kotníky a křečové žíly. Pozor si však musíte dát i na zvýšený cukr a cholesterol.

Ryby

Ryby mají problémy s nervovým systémem jako je třeba revma. Může za to hlavně obecně špatná imunita spojená s nezdravým životním stylem. Je proto důležité se správně stravovat, mít přísun vitamínů a občas se i otužovat.