Horoskopy

Prázdná znamení: 4, která nedávají najevo své pocity

Prázdná znamení: 4, která nedávají najevo své pocity

Už jste potkala člověka, který vám připadal citově prázdný? Osobu, která působila, že ji nic nezajímá a nic se jí nedotýká? Někteří lidé jsou skutečně takoví a řadí se mezi prázdná znamení, která dokáží zachovat klid i v těch emočně nejvypjatějších situacích. Vy se teď můžete dovědět, proč tomu tak je. 

1. Kozoroh

Kozorozi jsou velmi racionální osoby, které dokáží ovládat své emoce a vždy si předem promyslí, než zareagují. Na své okolí mohou působit prázdně a bez zájmu. Fakt je ten, že u kozorohů převažují fakta nad pocity a jiné to už nebude. Pokud ale kozoroh začne druhému důvěřovat a pustí ho do svého světa, ukáže se pod jeho slupkou ten nejcitlivější člověk, jakého můžete potkat.

Kozoroh stojící na hromadě kamenů.

2. Panna

I když se vám to může zdát neuvěřitelné, mezi citově prázdná znamení patří také panny, které přistupují k emocím jako autoři k postavám ve svém románu. Emoce jsou pro panny nebezpečím, které je může zranit, proto jsou často odtažité do doby, než někoho důkladně poznají. Na venek působí velmi vyrovnaně, elegantně a cílevědomě, ale jako každý, také panny mají pod povrchem city, které čekají, až se budou moci bezpečně projevit. 

3. Vodnář

Lidé ve znamení vodnáře jsou velkými snílky, kteří se věčně snaží sahat po hvězdách. Mezi prázdná znamení patří, protože se velmi zaměřují na svou kariéru, na to, čeho chtějí dosáhnout a na city jednoduše nezbývá čas. Jsou plně oddaní tomu, co je zajímá a emoce jsou pro ně jen překážkou, která odvádí jejich racionální myšlenky od toho, co je pro ně důležité.

Žena tancující pod vodou.

4. Štír

Štíři už na první pohled vypadají nebezpečně a chladně. Působí velmi tajemně a nikdy nevíte, co od nich můžete čekat. Jsou to odtažití lidé, kteří nedávají svému okolí najevo, co se v nich odehrává. Ne snad proto, že by neměli city, ale proto, aby zůstali v bezpečí.