Krása a módaNehty

Podzimní nehty: vsaďte v roce 2024 na sílu přírody!

Podzimní nehty: vsaďte v roce 2024 na sílu přírody!

Správný podzim dělají barvy. Červená, žlutá, oranžová, hnědá. Právě volbou správných barev vykouzlíte ty pravé podzimní nehty. Dnes jsme si pro vás připravili tip na perfektní podzimní nehty, s laky, které prospějí nejen vám ale také přírodě. Už jste někdy slyšeli o značce Manucurist?

Francouzská manikúra

Značka Manucurist pochází z Francie a jde o velmi unikátní typ laků. Z 84 % obsahují jen přírodní látky jako je kokosový olej, kukuřice, maniok, cukrová třtina či brambory. Všechny produkty značky Manucurist jsou veganské, netoxické a mají mnoho krásných odstínů.

Vyjdou, pravda, o něco dráž, tato investice se ale bezesporu vyplatí. Bez slevy jeden pořídíte okolo 500 korun, lze je sehnat ale i ve výhodných sadách nebo ve slevě podstatně levněji. Vyplatí se hledat. Ani vyšší částka by vás ovšem neměla odradit. Jde totiž o investici na delší dobu. Lahvičky mají objem 15ml, což je dvojnásobek oproti jiným lakům.

Krásné podzimní barvy

V nabídce této značky najdete skutečné poklady. A věřte, že je opravdu z čeho vybírat! Vybrat si můžete ze sedmi nádherných podzimních barev od cihlově červené Brique přes hnědou Chestnut až po zastřený zelený odstín Khaki.

  • Red Hibiscus (tmavě červený)
  • Brique (cihlově červený)
  • Hollyhock (tmavý červeno hnědý)
  • Clove (středně hnědý)
  • Chestnut (středně hnědý)
  • Dark Pansy (tmavě hnědý)
  • Khaki

Zkombinujte navíc celobarevné nehty s podzimními vodolepkami. Stojí pár korun, jeden aršík vám vydrží na několik aplikací, jednoduše se s nimi pracuje a vybrat si můžete zcela dle svého. Krásné vzory najdete na NaniNails.cz. Podívejte se například na vodolepky č. 90 a č. 91 nebo na krásné halloweenské č. 88.

Odlakování za odměnu

Použití se nijak neliší od klasických gel laků. Potřebujete podkladový lak, barevnou vrstvu i top coat a každou vrstvu musíte samostatně zapéct v UV/LED lampě dle návodu. Jakmile vás ale omrzí, nemusíte nehty hodiny odlakovat acetonem, ale stačí vám běžný bezacetonový odlakovač. Hotovo máte za pár minut a můžete začít nanovo!