Krása a módaVlasy

Nejlepší přípravek proti vypadávání vlasů: 3 tipy na skvělé produkty

Nejlepší přípravek proti vypadávání vlasů: 3 tipy na skvělé produkty

Padání vlasů může mít mnoho příčin. Na vině mohou být hormony, stres i onemocnění. Proto je nutné hledat i příčinu nejen se snažit hasit problémy. Jestliže se domníváte, že za vypadávání vlasů ve vašem případě může stres, snažte se řešit i původce tohoto stresu. Navštivte odborníka, zařaďte do své denní rutiny hořčík pro normální funkci nervové soustavy a najděte si denně alespoň půl hodinky jenom pro sebe.

U genetických, hormonálních nebo jiných fyziologických příčin často ovšem nezbývá nic jiného než se zaměřit specificky na problém vypadávání vlasů. Skutečnou příčinu totiž ovlivnit nedokážeme, a proto se hodí mít po ruce ten nejlepší přípravek proti vypadávání vlasů!

Yves Rocher

Značka Yves Rocher nabízí poměrně široké možnosti v řešení problematiky vypadávání vlasů. Skvělá je jejich Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů, která zpomaluje vypadávání vlasů, obnovuje jejich hustotu a stimuluje růst. V ideálním případě byste měli používat tuto kúru spolu s šamponem a kondicionérem. Tyto tři produkty pořídíte ve výhodném setu za 1 047 korun.

Havlíkova Apotéka

Cibulovo fazolové vlasové sérum od značky Havlíkova Apotéka je patrně ten nejlepší přípravek proti vypadávání vlasů. Jde o sérum obsahující extrakt z cibule, potočnice a lichořeřišnice, z klíčků cibule a kofein. Pomůže vám stimulovat růst nových vlasů. Díky tomu vlasy působí hustějším dojmem, jsou silnější a nemají tendenci předčasně vypadávat. Cenově vychází jedno 30ml balení na 575 korun.

Kvitok

I firma Kvitok nabízí posilující vlasové sérum určené na řešení vypadávání vlasů. Tento produkt pomáhá udržovat zdravou a hydratovanou pokožku hlavy, podporuje růst nových vlasů, chrání je před negativními vlivy, reguluje tvorbu mazu a při pravidelné aplikaci zamezuje vypadávání vlasů. 30ml balení pořídíte za příjemnou cenu, která nepřesáhne tři stovky.