Horoskopy

Podrazáci horoskopu: Tahle 4 znamení vás bez váhání bodnou do zad

Podrazáci horoskopu: Tahle 4 znamení vás bez váhání bodnou do zad

Která znamení se na vás mohou usmívat a zároveň vás bez výčitek využijí a podrazí ? Před těmito 4 se mějte na pozoru, mají totiž lež a zradu přímo napsanou na čele. Tihle lidé se o emoce druhých nezajímají. Získají si vaši důvěru a až se jim nehodíte, zradí vás bez mrknutí oka. Najdete někoho z nich i ve svém okolí? 

Beran

Berani jsou pověstní svojí vychytralostí a nemají žádné zábrany, když jde o podvod v jejich prospěch. Všechno musí být po jejich a když není, dokáží se pěkně rozzuřit. A od zrady se potom nedrží daleko. Pokud se nechcete stát součástí jejich podrazů, neprovokujte je. 

Blíženci

Blíženci jsou faleš sama. Ne nadarmo mají dvě tváře, jednu přívětivou a přátelskou, druhou podrazáckou a falešnou. Vše dělají ve svůj prospěch. A zkuste se k nim otočit zády, pocítíte jejich pravou povahu. Zrozenci tohoto znamení vás pomluvami roznesou na kopytech. Drby jsou jejich největší záliba nejen ve sbírání, ale také v šíření. Nebudou váhat ani sekundu a prozradí i vaše největší tajemství. 

Štír

Tito jedinci umí okouzlit, jsou tajemní a s přetvářkou jedna ruka. Bravůrně ovládají tajnůstkářské postupy. Skvěle předstírají a když to nejméně čekáte, podraz je na světě. Budou vám mazat med okolo pusy a zároveň plánovat spiknutí proti vám. Manipulace je jejich denní chléb. Na toto znamení si dávejte velký pozor. 

Ryby

Ryby – jemné a útlocitné duše. To vskutku jsou, ale jen když mají dobrou náladu. Pokud vstanou levou nohou, můžete si být jistí, že si vás vychutnají. Mohou se chovat vůči vám arogantně a manipulativně. Nebudou se stydět s vámi jednat jako s přítelem, ale v hloubi srdce vás budou nenávidět jen protože, že neumí říct pravdu narovinu. A když někoho podrazí, nemají žádné výčitky svědomí. Mezi podrazáky horoskopu bezpochyby patří.