Horoskopy

Pitomci podle znamení: TOP 4 hlupáci zvěrokruhu

Pitomci podle znamení: TOP 4 hlupáci zvěrokruhu

Říká se, že pro hlupáka je každý hloupý. Platí to však i v astrologii? Na základě typických charakteristických vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu jsme vybrali TOP 4 nejčastěji označované za pitomce, ačkoliv pitomci ve skutečnosti být vůbec nemusí a ve většině případů tak na ostatní působí pouze z toho důvodu, že nedomýšlí své činy a slova. Patříte mezi ně i vy?

Ryby (19. února – 20. března)

Ve skutečnosti duchaplné Ryby jsou sice známé svou kreativitou, avšak někdy se mohou ostatním jevit jako zbytečně roztržité nebo mimo realitu. Jejich sklony k neustálému snění a fantazírování nad životem mohou také některé lidi přivést k názoru, že nejsou zcela na zemi a poté je snadné označit Ryby za pitomce, i kdyby to mělo být zcela neprávem.

Blíženci (21. května – 20. června)

Sečtělí Blíženci jsou sice inteligentní, ale jejich neustálé skákání mezi myšlenkami může vypadat, jako by měli problém dostat se k jádru věci. Z toho důvodu mohou Blížence jejich okolí označovat za pitomce. Nebylo by lepší se příště pokusit najít raději společnou řeč a vcítit se do odlišného pohledu na věc, než někoho odsoudit?

Lev (23. července – 22. srpna)

Dominantní Lev se obvykle snaží být za každou cenu středem pozornosti a nemusím být zrovna jednoduché hledat neustále důvody k tomu, proč by ho měli ostatní lidé poslouchat. Z toho důvodu může občas Lev vymýšlet hlouposti, kterými by své okolí zaujal a posléze může být označen za pitomce.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Svobodní Vodnáři jsou sice známí svou originalitou a touhou po nezávislosti, ale jejich někdy bizarní nápady a stavění se proti zaběhnutým tradicím může některé lidi přivádět k názoru, že jsou trochu „mimo“ a posléze je jednoduché Vodnáře odsoudit jako pitomce. Co takhle příště Vodnáře více vyslechnout a zamyslet se nad tím, odkud pramení jeho nápady a názory?